Burmistrz Kęt potwierdza: tak zamierzam startować

, Polityka, Wiadomości, 12.06.2018 20:00, PG
Są tacy, którzy mają takie marzenia żebym nie startował, natomiast te marzenia się nie spełnią - powiedział Krzysztof Klęczar.
Burmistrz Kęt potwierdza: tak zamierzam startować

Na kęckiej scenie politycznej powoli ujawniają się kandydaci do wyścigu o fotel burmistrza gminy. We wtorek (12.06.) w Radiu Bielsko potwierdził to obecny obecny burmistrz Krzysztof Klęczar (PSL), który będzie się starał o reelekcję.

- Ostatnio dość często to pytanie słyszę, nawet w kontekście: wiesz podobno nie startujesz. Są tacy, którzy mają takie marzenia żebym nie startowałam natomiast te marzenia się nie spełnią. Uważam, że możemy z podniesionym czołem stanąć przed ludźmi dlatego tego nie ukrywam. Tak zamierzam startować. - powiedział burmistrz.

Przypomnijmy, że podczas ostatniej sesji Rady Gminy radni udzielili burmistrzowi absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2017 przy 18 głosach za i 2 głosach wstrzymujących się.

Nie ma jeszcze oficjalnych kandydatów z Prawa i Sprawiedliwości, ale mówi się byłym burmistrzu Tomaszu Bąku, a także wicestaroście oświęcimskim Jarosławie Jurzaku.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 13.06.2018 08:44

Psikuta to doskonały przykład wyborcy Totalnych ........... mózg wyprany poprzez obce media siąknie każdą bzdurę jak gąbka .......... Jak widać w poniższym komentarzu Psikuta jako główne źródło wiedzy o świecie wybrał "Rusia Tudej" i inne wschodnie media .......... Psikuta jako typowy nieuk i wyborca Totalnych używa słów których nie zna znaczenia ........................ Psikuta poniżej to jeden z pierwszych wyznawców "Kaczyzmu" i "sekty pancernej brzozy Smoleńskiej" ... "Kaczyzm" czyli "zawsze wina Kaczyńskiego" to choroba zdiagnozowana u wyborców Totalnych po przegranych wyborach :-0

stan, 12.06.2018 22:29

i super ! Miasta i gminy potrzebują normalnych burmistrzów a nie wyznawców kaczyzmu. PiS to obrzydliwa partia agenturalna, założona przez spec służby i składająca się z samych agentów komunistycznych. Współpracują z Kościołem i razem z nim likwidują powoli państwo polskie. To współczesna Targowica. PiS to obrzydliwa partia agenturalna, założona przez spec służby i składająca się z samych agentów komunistycznych. Współpracują z Kościołem i razem z nim likwidują powoli państwo polskie. To współczesna Targowica.

`, 12.06.2018 22:25

Psikuta poniżej to jeden z pierwszych wyznawców "Kaczyzmu" i "sekty pancernej brzozy Smoleńskiej" ... "Kaczyzm" czyli "zawsze wina Kaczyńskiego" to choroba zdiagnozowana u wyborców Totalnych po przegranych wyborach ............................................ "Miasta i gminy potrzebują normalnych burmistrzów" ... w takim razie Zdzisek Pa Pa :-)

xpek, 12.06.2018 20:41

I fajnie. Miasta i gminy potrzebują normalnych burmistrzów a nie wyznawców kaczyzmu