Dokładny harmonogram dni miast w regionie. Zobaczcie, gdzie warto się wybrać

Region, Andrychów, Sucha Beskidzka, Kalwaria Zebrzydowska, Kęty, Zator, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.06.2018 14:50, PG
Wilki, Dawid Kwiatkowski, Teresa Werner, Lombard, Zakopower, Kombii... - jest w czym wybierać.
Dokładny harmonogram dni miast w regionie. Zobaczcie, gdzie warto się wybrać

Tegoroczne Dni Kęt odbędą się w dniach 15-17 czerwca. Piątkową gwiazdą estrady będzie idol nastolatek Dawid Kwiatkowski. W sobotę zaprezentuje się zespół Wilki, a w niedzielę zaplanowano występ Rudiego Schuberta wraz z Orkiestrą Siemion Band i kabaretu Jurki.


Tydzień później czyli w dniach 23-24 czerwca będą miały miejsce Dni Ziemi Suskiej. W sobotę dziedziniec zamku suskiego na kilka godzin zmieni się w salę widowiskową, przed publicznością o godz. 20.00 zabrzmią przeboje z operetki „Wesoła Wdówka”, słynącej z jednej z najlepszych partytur w historii operetki i zawierająca największe szlagiery tego gatunku, takie jak Usta milczą, dusza śpiewa, Ach, kobietki czy Pieśń o Wilii, skomponowane przez Franciszka Lehara, które wykona Narodowa Orkiestra Filharmonii w Tarnopolu i soliści polskiej sceny operetkowej. Natomiast w niedzielę o godz. 18.30 na dziedzińcu zamkowym przed widownią wystąpi Kabaret Pod Wyrwigroszem, o godz. 20:00 odbędzie się transmisja meczu MŚ w piłce nożnej POLSKA- KOLUMBIA, a o godz. 22:00 swój koncert da gwiazda wieczoru czyli zespół Lombard.W tym samym terminie czyli w dniach 23-24 czerwca odbędą się także Dni Kalwarii. W sobotę o godz. 20:00 wystąpi zespół Zakopower, a w niedzielę o godz. 18:30 - Kabaret CIACH. Z kolei o godz. 20:45 mieszkańcy będą mogli bawić się podczas występu Teresy Werner.Święto Karpia w Zatorze natomiast odbędzie się w dniach 30 czerwca – 1 lipca. W sobotę o godz. 22:00 wystąpi główna gwiazda wydarzenia czyli zespół Kombii.
Tegoroczne Dni Andrychowa odbędą się w dniach 7-8 lipca. Mają być bezpłatne, a muzyczną gwiazdą imprezy będzie zespół Weekend - w Andrychowie wystąpi 7 lipca o godz. 17:00. Szczegóły imprezy póki co nie są znane.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy