Nie ma chętnych na dokończenie remontu

Region, Andrychów, Gospodarka, Wiadomości, 11.06.2018 10:10, red
Dobiega końca remont ulicy Włókniarzy w Andrychowie, ale okazuje się, że na razie nie zostanie wyremontowana cała ulica.
Nie ma chętnych na dokończenie remontu

Okazuje się, że umowa w ramach której wykonywany jest remont ulicy Włókniarzy nie obejmuje krótkiego odcinka o długości 149 m, który zlokalizowany jest w sąsiedztwie budowanego właśnie basenu krytego w Andrychowie. Ten krótki odcinek urzędnicy zostawili na później – tak aby prace budowlane na basenie, konieczność wykorzystania ciężkiego sprzętu, nie spowodowały zniszczenia nowej drogi i chodników.

Teraz okazuje się, że władze Andrychowa mogą mieć problem z wyłonieniem wykonawcy tego krótkiego odcinka. Firmy budowlane mają mnóstwo zleceń, brakuje pracowników. Efekt jest taki, że do ogłoszonego niedawno przetargu na remont 149 m ulicy Włókniarzy nie zgłosiła się żadna firma.

Remont pozostałej części ulicy Włókniarzy powoli dobiega końca.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 12.06.2018 12:42

Ej Zdzisek nic nie napiszesz ???

`, 11.06.2018 16:51

Stanisław Bareja wiecznie żywy !

budyn77, 11.06.2018 12:31

A zmodernizowanego własnie odcinka to ciężki sprzęt nie uszkodzi/zniszczy?! Co za głupota. Brawo wójt Zak. Włodarz na medal.

aleocochodzi, 11.06.2018 11:33

Dołożyć 10 mln do basenu i powiązać z tym odcinkiem drogi. Albo 20 ...

artmn, 11.06.2018 11:31

Gratuluje pomysłu osobie która projektowała chodnik z ścieżką rowerową!!!! Czy ktoś może wytłumaczyć jaki cel ma przeplatanie się ścieżki rowerowej z chodnikiem???? Ścieżka i chodnik są dość wąskie, do tego te przeplatanki, będzie trzeba być mocno ostrożnym!!!! Jeszcze ten cyrk z dokończeniem....... BRAWO!!!