Pijani na rowerze wyeliminowani z dróg

Region, Kęty, Zator, Na sygnale, Wiadomości, 11.06.2018 10:55, red
Pijani na rowerze wyeliminowani z dróg
9 czerwca policjanci oświęcimskiej drogówki podczas patrolu na terenie Podolsza k. Zatora o godzinie 15.35 na ulicy Zatorskiej zauważyli jadącego slalomem rowerzystę. Podczas kontroli okazało się, że 52 – letni mieszkaniec Podolsza wsiadł na rower mając w organizmie 3,21 promila alkoholu. Natomiast o godzinie 19.55 na tej samej ulicy z tego samego powodu zatrzymali do kontroli drogowej 31 – letniego mieszkańca Podolsza. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 1,38 promila alkoholu.

W niedzielę o godzinie 5.40 policjanci z Komisariatu Policji w Kętach na ulicy Kościuszki zatrzymali do kontroli drogowej motorowerzystę. Jak się okazało 33–letni mieszkaniec Malca wsiadł na skuter mając w organizmie 0,91 promila alkoholu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy