Dachowanie opla. Dzięki pasom nikomu nic się nie stało

, Na sygnale, Wiadomości, 10.06.2018 17:00, red

Poważnie wyglądająca kolizja drogowa.

Dachowanie opla. Dzięki pasom nikomu nic się nie stało

Do tego zdarzenia doszło w sobotę na ulicy Wadowickiej w Głębowicach.

Jak wstępnie ustalili policjanci 27 –letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego kierując samochodem marki Opel Astra zjechał z jedni do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w murek jednego z podjazdów po czym auto dachowało. Po badaniach lekarskich okazało się, że ani kierujący, ani 27 – letnia pasażerka ani też 1,5 roczny chłopczyk, nie doznali obrażeń ciała, w związku z tym sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policjanci pracujący na miejscu podkreślili, że kierowca i pasażerka byli zapięci w pasy, a dziecko prawidłowo zapięte w foteliku. Gdyby nie ten środek bezpieczeństwa, osoby podróżujące pojazdem mogłyby doznać bardzo poważnych obrażeń ciała.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy