Trwają poszukiwania zaginionego 27-letniego Macieja

, Na sygnale, Wiadomości, 02.01.2019 12:35, red
Ostatni raz widziany był 28 grudnia.
Trwają poszukiwania zaginionego 27-letniego Macieja

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej prowadzi poszukiwania zaginionego Macieja Pieczarę. Poniżej komunikat w tej sprawie:

"Maciej Pieczara ma 27 lat, około 180cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, uszy odstające, rudą brodę, mieszka w Budzowie.

W dniu 28 grudnia 2018r. około godz. 8.20 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Maciej Pieczara w dniu zaginięcia ubrany był w zimową kurtkę, czapkę zimową koloru czarnego, spodnie jeansowe jasne oraz buty koloru jasny brąz.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z suską Policją: tel. 33-8745211 lub 112."


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy