Posypały się kolizje na drogach powiatu. Są pouczenia zamiast mandatów

, Na sygnale, Wiadomości, 13.07.2018 18:20, PG
Czwartek i piątek w policyjnych kartotekach.
Posypały się kolizje na drogach powiatu. Są pouczenia zamiast mandatów

W czwartek (12.07.) po godz. 8:00 w Wadowicach na ul. Konstytucji 3 Maja kierująca pojazdem marki skoda fabia nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego najechała na tył samochodu również skody fabia. Kierujące były trzeźwe a sprawczyni została pouczona.

Natomiast po godz. 16:00 w Wadowicach na ul. Piłsudskiego mężczyzna dokonał kradzieży kosmetyków w supermarkecie Biedronka o wartości ok. 67 zł. Ujął go pracownik ochrony, dzięki czemu towar został odzyskany i powrócił do dalszej sprzedaży.

Około godz. 18:40 w Kleczy kierujący samochodem fiat panda nie zachował odległości od poprzedzającego pojazdu również fiata, doprowadzając do zderzenia. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca został pouczony.

Natomiast po 20:00 w Izdebniku nietrzeźwy kierujący pojazdem marki hyundai został zatrzymany przez funkcjonariuszy Kalwarii Zebrzydowskiej.

W piątek (13.07.) w Tomicach na ul. Wadowickiej o godz. 7:10 kierujący pojazdem marki volkswagen nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki volkswagen i najechał na jego tył. Sprawca został pouczony.

Dodajmy, że pouczenia zamiast mandatów to element trwającego od kilku dni protestu policjantów, którzy domagają się od rządu m.in. podwyżek pensji, wypłacania pełnego wynagrodzenia za nadgodziny i za L4 w pierwszych 30 dniach choroby.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zandrychowa, 13.07.2018 20:52

Może w końcu poszli po rozum do głowy bo niestety policja straciła swój prestiż pod rządami nacjonalistów

xpek, 13.07.2018 18:16

a dziś protestowali rolnicy którzy też mają dość pisiorów z rządu