Sporo atrakcji w weekend. Zobaczcie gdzie i kiedy

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.07.2018 11:15, red
Zobaczcie gdzie i kiedy.
Sporo atrakcji w weekend. Zobaczcie gdzie i kiedy
Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze im. Jana Matejki zaprasza na kolejny niezwykły Piknik rodzinny na zatorskim rynku - tym razem przeniesiemy się w niezwykły świat rękodzieła i sztuki użytkowej Doliny Karpia, na otwartych warsztatach własnoręcznie wykonać będzie można różnego rodzaju ozdoby: biżuterię, papieroplastykę, wikliniarstwo, garncarstwo a nawet rzeźba w drewnie. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali ciekawy ogródek zabaw oraz pokazy wioski rycerskiej.

Nie zabraknie oczywiście degustacji tradycyjnych potraw, a na zatorskiej scenie wspaniałe koncerty: KIWI oraz Big band All music. Wszystko to w najbliższą niedzielę 15 lipca w godzinach 14:00 -17: 00 - przed meczem finałowym Mistrzostw Świata ;


13 i 14 lipca 2018 do Park Rozrywki Zatorland w Zatorze zaprasza na wydarzenie “Dinozaury po zmroku”. W tych dniach Park Ruchomych Dinozaurów oraz Lunapark czynne będą do godziny 22:30, a goście będą mogli odwiedzić Park Dinozaurów dwukrotnie, w ramach zakupionego biletu wstępu.
Dla gości, którzy chcą się bawić wyłącznie wieczorem, przygotowano bilety w cenie promocyjnej: 32,90 zł/ os. (niezależnie od wieku osoby odwiedzającej park), które dostępne będą wyłącznie w kasach biletowych na terenie parku od godz. 19.00.

Bilety, o których mowa powyżej uprawniają do wstępu do Parku Ruchomych Dinozaurów po godz. 19.00 oraz umożliwiają wielokrotne korzystanie z atrakcji Lunaparku do godz. 22.30.Z kolei Energylandia w Zatorze zaprasza na premierę nowego Mega Costera Hyperion, która dla Gości Parku odbędzie się w sobotę (14.07) o godzinie 20:00 i zbiega się z 4 urodzinami Energylandii – te Park Rozrywki świętować będzie przez cały weekend 14 i 15 lipca! Z tej okazji przygotowano 4 tysiące gadżetów dla Gości, którzy odwiedzą Park Rozrywki w ten weekend. Czekać będzie tort i powitalna lampka szampana. W tych dniach nie zabraknie uwielbianej przez dzieci PIANA PARTY!

W pierwszy dzień świętowania (14 lipca) po raz pierwszy w tym sezonie Energylandia zaprasza do zabawy, aż do północy. Od godziny 20.00 w wodnej strefie Water Park rozpocznie się BEACH PARTY, czyli impreza na basenach w towarzystwie DJów Klubów Energy 2000 oraz zaproszonych gwiazd Warsaw Shore.

Osoby, które zdecydują się na przyjazd wieczorem mogą od 20:00 skorzystać z 50% rabatu na bilety(bilet normalny 59 zł, ulgowy 34 zł). Będzie to wyjątkowa okazja do zabawy na atrakcjach, podczas której towarzyszyć nam będą nocne iluminacje Roller Coasterów, karuzel, czy zjeżdżalni.Do 21 lipca potrwają 11. Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie.

Program koncertów
  • 14 lipca (sobota) Koncert finałowy warsztatów harfowych i chóru, godz. 19:30 (Gminny Ośrodek Kultury)
  • 15 lipca (niedziela) FLAMENSKY, godz. 19:30 (Cafe Arka)
  • 16 lipca (poniedziałek) HONKY TONK MEN, godz. 19:30 (Cafe Arka)
  • 17 lipca (wtorek) ANDRZEJ JAGODZIŃSKI & JANUSZ STROBEL, godz. 19:30 (Cafe Arka)
  • 19 lipca (czwartek) CZERWIE, NOSFERATU — SYMFONIA GROZY projekcja filmu niemego (1922 r.) z muzyką na żywo, godz. 20:30 (Ruiny Zamku w Lanckoronie[1])
  • 20 lipca (piątek) SPEKTAKL WARSZTATÓW POETYCKO-TEATRALNYCH BRONISŁAWA MAJA, godz. 19:30 (Gminny Ośrodek Kultury)
  • 21 lipca (sobota) FINAŁOWY KONCERT UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW, godz. 17:00 (Rynek w Lanckoronie)
  • 21 lipca (sobota), SARAKINA, godz. 21:00 (Rynek w Lanckoronie)

Natomiast Wadowice zapraszają na koncert organowy.


W piątek wieczorem z powodu pogody odwołana został natomiast wieczorna projekcja filmu LA LA LAND w ramach kina plenerowego w Wadowicach na Wenecji.

Weekend upłynie także pod znakiem festynów i lokalnych imprez. Taka zorganizowana zostanie m.in. w sobotę w Roczynach k. Andrychowa.


W sobotę wielki festyn w Roczynach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy