Kino plenerowe na Wenecji

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 12.07.2018 14:00, INFORMACJA PRASOWA

Tegoroczne seanse wadowickiego kina plenerowe odbędą się na Wenecji. Pierwszy już w najbliższy piątek.

Kino plenerowe na Wenecji

Od kilku lat wadowickie kino Centrum w okresie wakacyjnym zaprasza na dodatkowe seanse w plenerze. Do tej pory projekcje odbywały się w parku miejskim. W tym roku ze względu na remont zieleni parkowej, kino przenosi się na bulwary nad Skawą czyli na wadowicką Wenecję.

Zaplanowano cztery plenerowe kina – dwie w lipcu (13 i 26.07) i dwie w sierpniu (10 i 23.08).

Lipcowe seanse będą rozpoczynały się o godz. 21.30, a sierpniowe pół godziny wcześniej.

W najbliższy piątek, 13 lipca kino zaprasza na amerykański oskarowy musical LA LA LAND.

- Tak jak w latach ubiegłych zapewniamy ok. 150 leżaków, więc kto późno przyjdzie powinien zabrać ze sobą własną karimatę – przestrzegają pracownicy kina.

Oczywiście projekcja jest uzależniona od pogody. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (także opadów przed planowaną projekcją) seans zostanie odwołany. Informacja o tym zostanie zamieszczona na kinowym profilu FB i stronie internetowej. Kino jednak w takim przypadku zaplanowany na piątek film (La La Land) wyświetli podczas kolejnego pokazu, czyli 26 lipca.

Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny.

UWAGA: Z powodu pogody seans został odwołany

LA LA LAND.
komedia, musical, prod. USA, scen. i reż. Damien Chazelle, wyk. Emma Stone, Ryan Gosling, John Legend, Rosemarie DeWitt, czas 128 min. od 15 l.

W Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli - Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbiznesie. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu dla siebie nawzajem…


INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy