Motocyklista ranny w wypadku, wezwano śmigłowiec ratowniczy [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Region, Andrychów, Zator, Na sygnale, Wiadomości, 14.04.2018 14:07, red
Policja ustala przyczyny wypadku z udziałem motocyklisty, do którego doszło w sobotnie (14.04) popołudnie.
Motocyklista ranny w wypadku, wezwano śmigłowiec ratowniczy [FOTO] [AKTUALIZACJA]
Do wypadku doszło w Głębowicach na ulicy Wadowickiej, na drodze Głębowice - Osiek. Z drogi wypadł motocyklista. Jazdę zakończył na łące, ok. 50 metrów od drogi. Został ranny, dlatego na miejsce skierowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 29 – letni mieszkaniec Oświęcimia, kierując motocyklem marki Honda na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z jezdni na pole uprawne. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe oraz pogotowie lotnicze - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

Motocyklista został śmigłowcem przetransportowany do szpitala.

xxx

Przed godziną 13.00 do wypadku doszło też w niedalekim Osieku na skrzyżowaniu ulic Wiśniowej ze Starowiejską. Jak wstępnie ustalili policjanci 70 – letni mieszkanka Osieka wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej zderzyła się z kierującą samochodem marki Hyundai 30 – letnią mieszkanką Osieka. Rowerzystka została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na badania.


Wypadek motocyklisty
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

miastoandrychow, 14.04.2018 15:19

Wyrazy współczucia. Ale swoją drogą powyjeżdżali już co niektórzy swoimi motorami i szpanują szybkością i hałasem. Czy to prawda że Ci co mają głośne wydechy mają krótkie przyrodzenie a Ci co mają głośne tłumiki i w dodatku strzelające wydechy, to mają krótkie i wiotkie przyrodzenie ? Czy muszą to wszystkim ogłaszać gdy jadą ? Prawdziwy motocyklista jeździ spokojnie i w miarę cicho !