Sportowy weekend 14-15 kwietnia [AKTUALIZACJA]

Region, Wadowice, Andrychów, Sucha Beskidzka, Kalwaria Zebrzydowska, Kęty, Zator, Sport, Wiadomości, 15.04.2018 15:00, red
Zobaczcie wyniki i aktualne tabele.
Sportowy weekend 14-15 kwietnia [AKTUALIZACJA]
W sobotę w hali przy ul. Daszyńskiego w Andrychowie odbyła się kolejna edycja turnieju "Besket na żywo w Andrychowie". Jak zwykle organizatorzy przygotowali sporo atrakcji dla kibiców i sympatyków koszykówki, a ligowe mecze zagrały dwie drużyny z Andrychowa występujące w Bielskiej Ligi Koszykówki - Hustlerzy Andrychów oraz Apache Andrychów.

Więcej szczegółów i zdjęcia:




A tak prezentuje się terminarz na piłkarski weekend.

Aktualne tabele w zakładkach z boku strony

IV LIGA KOLEJKA 20
2018-04-18 17:30Unia OświęcimClepardia Kraków
2018-04-15 17:00Hutnik KrakówKS Olkusz 3-1
2018-04-15 16:00Wiślanka GrabieSosnowianka Stanisław Dolny 2-0

Orzeł Piaski WielkieMichałowianka Michałowice 3-0 walk.
2018-04-14 17:00Beskid AndrychówOrzeł Ryczów 1-1
2018-04-14 16:30Dalin MyśleniceJutrzenka Giebułtów 0-0
2018-04-14 13:00KS TS WęgrzcePcimianka Pcim 0-0
2018-04-14 11:00Górnik WieliczkaIskra Klecza Dolna 2-0


IV LIGA KOBIET - KOLEJKA 10
2018-05-01 15:00Novi NaramaSkawa Witanowice
2018-04-15 17:00Jedynka KrzeszowiceVictoria Zalas
2018-04-15 17:00AS Świątniki GórneZielonka Wrząsowice
2018-04-15 11:00Panda Burza RoczynyWisła Brzeźnica 1-1
2018-04-15 11:00Pogorzanka PogorzycePrądniczanka II Kraków


V LIGA - KOLEJKA 20
2018-04-15 15:00Victoria 1918 JaworznoNiwa Nowa Wieś 4-1
2018-04-14 16:30LKS ŻarkiNaroże Juszczyn 4-1
2018-04-14 16:00Halniak Maków PodhalańskiKalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-2
2018-04-14 16:00Garbarz ZembrzyceTempo Białka 0-1
2018-04-14 16:00Dąb PaszkówkaNadwiślanin Gromiec 0-3
2018-04-14 16:00Brzezina OsiekZagórzanka Zagórze 9-1
2018-04-14 16:00Zatorzanka ZatorKS Chełmek 0-2


A KLASA WADOWICE - KOLEJKA 19
2018-04-15 16:00Znicz Sułkowice BolęcinaBurza Roczyny 1-1
2018-04-15 16:00BCS ZawojaSokół Przytkowice 1-2
2018-04-15 16:00Strzelec BudzówOrzeł Wieprz 0-2
2018-04-14 16:00Jałowiec StryszawaOlimpia Chocznia 3-1
2018-04-14 16:00Relaks WysokaDąb Tomice 4-0
2018-04-14 16:00Żarek Barwałd GórnyBabia Góra Sucha Beskidzka 2-0
2018-04-14 16:00Astra SpytkowiceHuragan Inwałd 0-1
2018-04-14 15:00Skawa WadowiceLeskowiec Rzyki 0-1


A KLASA OŚWIĘCIM - KOLEJKA 17
2018-04-15 11:00Solavia GrojecSoła Łęki 1-5
2018-04-14 16:00Skawa PodolszeGórnik Brzeszcze 1-8
2018-04-14 16:00LKS BulowiceLKS Bobrek 0-2
2018-04-14 16:00LKS PiotrowicePrzeciszovia Przeciszów 1-0
2018-04-14 16:00Strażak RajskoZgoda Malec 5-0
2018-04-14 16:00Orzeł WitkowiceStrumień Polanka Wielka 0-1



B KLASA WADOWICE GR 1 - KOLEJKA 17
2018-04-15 16:00Dąb SidzinaHuragan Skawica 1-4
2018-04-15 16:00Lachy LachowiceTarnawianka Tarnawa 3-2
2018-04-15 14:00Grom GrzechyniaLeńczanka Leńcze 5-2
2018-04-15 11:00Korona SkawinkiBłyskawica Marcówka 2-0
2018-04-14 16:00KS BystraŻarek Stronie 0-1
2018-04-14 16:00Chełm StryszówLKS Bieńkówka 7-0
2018-04-14 09:30Żuraw KrzeszówOlimpia Zebrzydowice 4-0



B KLASA WADOWICE GR 2 - KOLEJKA 17

2018-04-15 16:00Sokół ChrząstowiceWisła Łączany 0-1
2018-04-15 15:00Przełęcz KossowaSokół Frydrychowice 6-0
2018-04-15 15:00Skawa WitanowiceAmator Babica 2-2
2018-04-15 11:00Czarni KoziniecNadwiślanka Brzeźnica 0-0
2018-04-14 16:00Wikliniarz WoźnikiBorowik Bachowice 1-7
2018-04-14 16:00Skawa JaroszowiceGród Grodzisko 0-0


B KLASA OŚWIĘCIM - KOLEJKA 11
2018-04-15 16:00Soła II OświęcimSygnał Włosienica
2018-04-15 16:00Pogórze GierałtowicePuls Broszkowice 1-1
2018-04-14 16:00LKS Palczowice
Iskra Brzezinka 0-4
2018-04-14 16:00LKS Gorzów
LKS Harmęże 4-0
2018-04-14 16:00LKS Poręba Wielka
LKS Głębowice 0-2


C KLASA WADOWICE - KOLEJKA 13
2018-04-15 16:00Gronie ZagórnikJastrzębianka Jastrzębia 2-0
2018-04-15 16:00Zryw LanckoronaZaskawianka Zaskawie 1-5
2018-04-15 11:00Płomień SosnowiceOrzeł II Wieprz 0-4
2018-04-15 11:00Orzeł RadoczaŁysa Góra Zawadka 0-2
2018-04-14 16:00Jubilat IzdebnikŚwit Osielec 1-0

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Luki, 15.04.2018 13:22

Radocza ; Zawadka 0:2

bonifacy, 14.04.2018 19:45

czy to prawda że leskowiec pojechał na skawe tylko jedenastką bez rezerw i od 30 minuty grajac w dziesiątke wygrał 1-0

pełne wyniki i terminarz ›