Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku

Region, Andrychów, Na sygnale, Wiadomości, 13.04.2018 18:30, red
Dzięki szybkiej interwencji firmy ochroniarskiej mężczyzna, który w piątek włamał się do jednego z domów w Andrychowie, został zatrzymany.
Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku

Do zdarzenia doszło w piątek (13.04) po południu przy ulicy Żwirki i Wigury w Andrychowie. Pod nieobecność właścicieli złodziej włamał się do jednego z domów. Z budynku zamontowany był jednak system alarmowy.

Firma ochroniarska Legion Ochrona otrzymała zgłoszenie z systemu o włamaniu i natychmiast na miejscu wysłany został patrol interwencyjny.

Złodziej został zatrzymany na gorącym uczynku, zaraz po tym jak wyskoczył z okna budynku.

Sprawa została przekazana policji. Na miejscu interweniował także zespół ratownictwa medycznego, bo okazało się złodziej uszkodził sobie rękę, kiedy wyskakiwał z okna.


Złodzieje i włamywacze w ostatnich dniach nie próżnują. W tym tygodniu to już trzecia tego typu sytuacja. Kilka dni temu kradzież miała miejsce w jednym z domów w gminie Wieprz.Natomiast w Andrychowie podający się za pracownika spółdzielni złodziej okradł jedną z mieszkanek.

Zobacz: Kradzież na pracownika spółdzielni. Policja ostrzega


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy