Młodzi zatrzymani za posiadanie narkotyków

, Na sygnale, Wiadomości, 01.04.2020 10:26,
Kara ich nie ominie.
Młodzi zatrzymani za posiadanie narkotyków
Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom gminy Mucharz, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, o ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Jak informuje policja, policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach ustalili, że osoby poruszające się volkswagenem mogą być w posiadaniu środków odurzających bądź zajmować się ich sprzedażą.

Kilka dni temu około godz. 18:00 funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej wytypowany pojazd na jednej z ulic w mieście. Samochodem podróżowało trzech mężczyzn w wieku 18, 19 i 20 lat, z których dwóch posiadało przy sobie amfetaminę i marihuanę.

Cała trójka trafiła do wadowickiej jednostki, gdzie 18 i 20-latkowi przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających, do których się przyznali. Trzeci z mężczyzn został przesłuchany w charakterze świadka i po zakończonych czynnościach zwolniony do domu. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za ten czyn przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy