Wyjątkowy odruch serca mieszkanki wobec bezdomnego mężczyzny

, Na sygnale, Wiadomości, 01.04.2020 12:45,
Wyjątkowy odruch serca mieszkanki wobec bezdomnego mężczyzny

Mieszkanka Kęt zainteresowała się losem zziębniętego, bezdomnego mężczyzny, którego dostrzegła na przystanku autobusowym. Kobieta wezwała pomoc i poczęstowała go kubkiem gorącej herbaty.

Wieczorem (30.03) tuż przed godziną 21.00 42 – letnia mieszkanka Kęt, przechodząc obok przystanku autobusowego znajdującego się na ulicy Mickiewicza w Kętach, dostrzegła trzęsącego się z zimna mężczyznę. Zapytała go czy potrzebuje pomocy. Mężczyzna potwierdził, że jest mu bardzo zimno, a jest w drodze do oświęcimskiej noclegowni.

Kobieta natychmiast powiadomiła służby ratunkowe, a następnie przyniosła kubek gorącej herbaty, który przekazała mężczyźnie. 58 – latek pod opieką ratowników medycznych trafił do szpitala z uwagi na wychłodzenie organizmu i zły stan zdrowia.

- Mieszkanka Kęt zasługuje na ogromne podziękowania za spostrzegawczość i wyjątkową wrażliwość na los drugiego człowieka. Policjanci apelują, aby w sytuacjach, kiedy może być zagrożone ludzkie życie, zawsze reagować wzywając służby ratunkowe. Wystarczy jeden telefon aby ocalić ludzkie życie - podkreślają policjanci.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy