W nocy pacjentka z podejrzeniem koronawirusa trafiła na wadowicki SOR

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 01.04.2020 09:00, WB
W nocy pacjentka z podejrzeniem koronawirusa trafiła na wadowicki SOR

W środę (01.04.) w nocy na wadowicki SOR trafiła kobieta z podejrzeniem zakażenia covid-19. Tak jak i w poprzednim przypadku, SOR został zamknięty a próbki laboratoryjne wysłane do badań. Rano okazało się, że wynik testu jest ujemny a SOR ponownie otwarto.

Lekarze i personel medyczny apelują do pacjentów przybywających na SOR o NIEUKRYWANIE informacji dotyczących kontaktu z osobami wracającymi z zagranicy oraz osobami zarażonymi.

Przypominamy apel ratowników medycznych z powiatu wadowickiego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 01.04.2020 10:21

W związku z bardzo trudną sytuacją na wadowickim SOR burmistrz Żak wraz z wiceburmistrzami przekazali całe wynagrodzenie za miesiąc marzec na rzecz szpitala. Do akcji wsparcia dołączył przewodniczący Roman z klubem radnych, ofiarując diety za nieodbyte posiedzenia Rady Miasta oraz wota dziękczynne w postaci łańcucha przewodniczącego miasta na okres trwania epidemii.

cath, 01.04.2020 10:14

Procedury,procedury.Zeby procedur przestrzegano problemu by nie było.A ze niektórzy udają ze ich nie znają to jest jak jest