Zajęcia aerobiku/gimnastyki w wodzie w basenie krytym ośrodka Czarny Groń Hotel&SPA dla Gospodyń SGW

, MAGAZYN, Wiadomości, 26.10.2019 15:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
ds
Zajęcia aerobiku/gimnastyki w wodzie w basenie krytym ośrodka Czarny Groń Hotel&SPA dla Gospodyń SGW

Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Andrychowie w dniach od 1.08.2019 roku do dnia 30.11.2020 roku realizuje zadanie publiczne: „Synergia Gospodyń Wiejskich – sposobem na lepsze życie Seniorów”. Projekt jest kontynuacją realizowanych przez Stowarzyszenie programów z obszaru pomocy społecznej w zakresie wspierania funkcjonowania społecznego oraz przeciwdziałania wykluczeniu osób starszych, współfinansowanych przez Województwo Małopolskie.

W ramach realizacji zadania publicznego, młodszym i sprawniejszym beneficjentom zadania zostało zaproponowane uczestnictwo w kursach i warsztatach tematycznych. Dbając o poprawę kondycji fizycznej seniorów oraz zachęcając ich do nabycia nawyków aktywnego i zdrowego stylu życia, beneficjenci zadania uczestniczą w zajęciach gimnastycznych i zajęciach aerobiku/gimnastyki w wodzie, uwzględniających ich specyficzne potrzeby zdrowotne. Seniorzy otrzymają również możliwość uczestnictwa w wyjazdach integracyjno-kulturalnych do teatru i kina, w zdrowotno-rekreacyjnych wyjazdach na baseny termalne, w wyjazdach na dożynki wojewódzkie, oraz wycieczkach krajoznawczych.

2 grupy po 10 seniorek uczestniczyły już w pierwszych zajęciach aerobiku w wodzie. Łącznie przewidziano 20 godzinnych spotkań. Częstotliwość zajęć uzależniona jest od instruktora oraz kondycji fizycznej seniorów. Zajęcia odbywają się w okresie od września do grudnia 2019 roku w Ośrodku Czarny Groń SPA Rzyki przy ul. Praciaki. Zapraszamy na fotoreportaż autorstwa Zofii Moskwik.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy