Tak będzie wyglądała hala sportowa, która ma powstać za kilka lat w Andrychowie

, MAGAZYN, Wiadomości, 23.10.2019 16:45, PG
Cztery firmy chcą wykonać projekt.
Tak będzie wyglądała hala sportowa, która ma powstać za kilka lat w Andrychowie

Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak jeszcze w kampanii wyborczej zapowiadał, że wybuduje w Andrychowie halę sportową z prawdziwego zdarzenia. Obecna hala znajdująca się przy ul. 1 Maja to już relikt przeszłości. Mówi się o jej wyburzeniu.

Cztery firmy zgłosiły się do przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy hali sportowo - widowiskowej przy ul. Dąbrowskiego w Andrychowie. Najniższą cenę zaoferowała firma Kosztbud Dariusz Majer z Knurowa, która może wykonać to zadanie za 449 tys. zł.

Pracownia Architektoniczna „GPVT” z Poznania dała cenę 529 tys. zł a dr inż. arch. Mateusz Manecki z Krakowa - 687 tys. zł. Z kolei spółka PRO ARCH z Tych zaproponowała aż 1,2 mln zł.

Gmina zamierza przeznaczyć na ten cel 600 tys. zł. Projekt ma powstać w 18 miesięcy, czyli budowa przypadnie na lata 2022 – 2025.

Tak to ma wyglądać:
Obecnie w miejscu gdzie ma powstać hala znajduje się boisko.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

barte, 23.10.2019 18:10

trzepią kasę spece od wizualizacji - te kadencje burmistrza to dla nich złote żniwa.... matka sama zbiera kasę na plac zabaw w przedszkolu ...zaś Mam Newsa czatuje pod kołdrą księdza Tymoteusz Szydło...żenada