Rozrywkowa jesień w WCK

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 18.09.2019 16:00, INFORMACJA PRASOWA
Jesienna aura to idealny czas na koncerty, spektakle, stand-upy. Wadowickie Centrum Kultury zadbało, aby nie wiało nudą i przygotowało jesień pełną znakomitych wydarzeń.
Rozrywkowa jesień w WCK

Sezon jesienny otworzy koncert Wojciecha Waglewskiego z zespołem. Voo Voo w Wadowicach wystąpi 4 października. Muzycy zaprezentują materiał z nowej płyty „Za niebawem”. Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski, natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr EMADE Waglewski.

Dodatkowo, WCK zaprasza na stand-up, który w ofercie pojawia się po raz pierwszy. Trzy sztoooosy polskiego stand-up’u na wadowickiej scenie pojawią się już 11 października. Wydarzenie, na które wszyscy czekali, to niecodziennie show okraszone szczyptą czarnego humoru.

Drugim, jesiennym koncertem będzie występ grupy Mikromusic, która promuje nowe wydawnictwo pt. „Mikromusic z Dolnej Półki”. Szukając niecodziennych brzmień zespół sięgnął po nietypowe instrumenty. Czego nie umieli zrobić sami, kupili u lokalnych rzemieślników bądź znaleźli na targu staroci. Na koncercie można usłyszeć takie instrumenty jak gitary z pudełek po cygarach czy miski dla psów, weselny akordeon, saxhorn barytonowy, basowy flet czy turecki saz. Koncert odbędzie się 9 listopada w WCK.

Z kolei, na miłośników teatru czeka niemała gratka. Na deskach Wadowickiego Centrum Kultury pojawi się krakowski Teatr Bagatela ze spektaklem „Seks nocy letniej”. To idealna propozycja na miłe spędzenie listopadowego, chłodnego wieczoru. Spektakl odbędzie się 23 listopada.

Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są w sekretariacie WCK lub online na stronie: https://wck.wadowice.pl/kup-bilet


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy