Jarosław Kaczyński ma przyjechać do Wadowic promować lokalnych kandydatów PiS [AKTUALIZACJA]

, Polityka, Wiadomości, 18.09.2019 07:20, red
Kampania wyborcza w pełni.
Jarosław Kaczyński ma przyjechać do Wadowic promować lokalnych kandydatów PiS [AKTUALIZACJA]
W Wadowicach wielkie przygotowania. W sobotę do miasta ma przyjechać szef PiS Jarosław Kaczyński.

Zachwycony jest burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński (PiS), który we wtorek wieczorem oznajmił, że na jego zaproszenie do miasta przyjadą „ważni gości”

- W sobotę na moje zaproszenie w Wadowicach ważni goście. Będzie się działo - napisał Bartosz Kaliński na facebooku.

Ci „ważni goście” to prezes PiS Jarosław Kaczyński była premier a teraz europarlamentarzystka Beata Szydło, a być może także premier Mateusz Morawiecki.


W auli Państwowej Szkoły Muzycznej przy ulicy Legionów w sobotę (21.09) o godzinie 16:00 ma zostać zorganizowana lokalna konwencja PiS, promująca program wyborczy PiS i lokalnych kandydatów tej partii, wśród których jest m.in. była burmistrz Wadowic Ewa Filipiak czy Filip Kaczyński z Wadowic.
Kaczyński ma także złożyć kwiaty przed pomnikiem Jana Pawła II, wstąpić do bazyliki, a być może także muzeum. To na razie wiadomości nieoficjalne.

Jarosław Kaczyński już kiedyś – w 2014 roku gościł w Wadowicach [na zdjęciu]. W ostatnich latach tutaj nie bywał. Teraz przyjedzie do Wadowic jako „miasta odzyskanego”, bo - przypomnimy - przez ostatnie 4 lata miastem rządził lewicowy Mateusz Klinowski, a od jesieni 2018 roku ponownie na stanowisku burmistrza jest człowiek PiS.

foto: Archiwum / Szymon Góralczyk

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekx, 19.09.2019 12:55

500 zł

Zenobiusz Kuśmider, 19.09.2019 11:46

Ile kosztuje nasza wolność ?

Angel, 18.09.2019 11:20

@Chojna Hehe niezły troll.

ChojnaZmiana , 18.09.2019 08:17

Mam nadzieje że i również nasz wybitny rodak i wybawca naszego narodu Pan Donald przyjedzie do nas aby wesprzeć kandydatów Koalicji !