Joga? Pilates? Klub Fitness i Siłownia IFITT

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.01.2019 18:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Szukasz luźnych zajęć dla osób w każdym wieku, które charakteryzują się rozciąganiem oraz wzmacnianiem Twojego ciała? Świetnie trafiłeś!
Joga? Pilates? Klub Fitness i Siłownia IFITT

Klub Fitness iFitt w swojej ofercie proponuje między innymi właśnie takie zajęcia.

Przyjdź do Nas na zajęcia: ZDROWE PLECY, STRETCHING.

Zastanawiasz się co podobnego łączy Twoją ulubioną Jogę i Pilates z Zajęciami Naszego Klubu? Koniecznie przeczytaj opis!

Przede wszystkim zajęcia prowadzone są przez naszego wykwalikowanego instruktora, magistra fizjoterapii oraz trenera personalnego.

Zdrowe plecy: idealne dla osób, które pracują na siedząco lub w innej pozycji, która przeciąża ciało i chcą ograniczyć ból, aby zwiększyć swoją wydajność i posturę. Zdrowe plecy to także zajęcia dla osób świadomych, które chcą nauczyć się prawidłowej obsługi swojego ciała od stóp do głów.

Stretching: jeśli trenujesz tylko wydolnościowo lub siłowo i nie dbasz o rozciąganie mięśni, właśnie te zajęcia wprowadzą harmonię dla rozwoju Twojego ciała. Zajęcia opierają się o elementy systemu Flexible Steel i wielu innych metod rozciągających. Jest to także odpowiednia forma ruchu dla osób, które czują, że mają spore braki w elastyczności ciała.

Zobacz także wiele więcej zajęć organizowanych przez nasz klub na poniższym grafiku lub wchodząc na naszą stronę internetową: www.ifitt.pl

Klub iFitt Siłownia i Fitness

ul. Krakowska 50
34-120 Andrychów
tel. 696 458 161

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 6:00-22:30

Sb: 8:00-15:00

Nd: 8:00-14:00


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy