reklama

Zmarł Krystian Nowak [AKTUALIZACJA]

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 04.08.2022 22:08,
6 sierpnia odbędzie się pogrzeb znanego w Andrychowie, trenera, nauczyciela wielu pokoleń młodzieży - Krystiana Nowaka.
Zmarł Krystian Nowak [AKTUALIZACJA]
Krystian Nowak był w młodości zawodnikiem Beskidu Andrychów, który występował w latach 70-tych minionego wieku w piłkarskiej III lidze.

Później przez wiele lat zajmował się trenowaniem w Beskidzie Andrychów, ale był też szkoleniowcem w Skawie Wadowice, Hejnale Kęty czy w Rzykach.

Jako nauczyciel wychowania fizycznego wychował wiele pokoleń młodzieży w Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie. Od 2009 roku był animatorem sportu na kompleksie sportowym "Orlik" przy dawnym Gimnazjum nr 2, a obecnie przy Szkole Podstawowej nr 5 w Andrychowie.

Krystian Nowak zmarł w wieku 74 lat. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 6 sierpnia.

"Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy i przekazujemy wiadomość o śmierci śp. Krystiana Nowaka - emerytowanego Nauczyciela naszej Szkoły.

Pan Krystian, to Wychowawca wielu pokoleń uczniów, Nauczyciel obdarzony niezwykłą charyzmą i wielkim poczuciem humoru, Pasjonat sportu, niewątpliwie Ikona ,,Czwórki", a przede wszystkim nasz Kolega i Przyjaciel.

Był zawsze zaangażowany, energiczny, konsekwentny i otwarty na potrzeby uczniów. Cieszyły Go ich sukcesy, a martwiły sprawy trudne. Nie szczędził sił i czasu dla dzieci i młodzieży. Nawet na emeryturze, poświęcał swój czas i energię młodym adeptom piłki nożnej. Był wzorem wielkiej pracowitości. Zawsze prezentował szczególną odpowiedzialność i chętnie podejmował dodatkowe zadania (do dzisiaj wspominamy Jego rolę księcia w przedstawieniu dla uczniów).
Bardzo trudno pogodzić się nam z Jego odejściem.

Panie Krystianie, nie mówimy Żegnaj, ale Do zobaczenia.. kiedyś, gdzieś na innym boisku"

- czytamy na profilu SP4 w Andrychowie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy