reklama
reklama

Zastosowanie regałów metalowych

Wiadomości, 25.05.2021 10:30,
Regały metalowe to funkcjonalne, praktyczne meble znajdujące zastosowanie w wielu miejscach. Można je składać w ciągi jakie nam odpowiadają, rozbudowywać na dowolną wysokość i szerokość, regulować ilość półek.
Zastosowanie regałów metalowych

To meble proste w montażu i mobilne. Łatwo je przestawić z miejsca na miejsce i przetransportować bez ryzyka uszkodzenia mebli. Ogromną zaletą regałów metalowych jest wytrzymałość. Bez problemu udźwigną nawet bardzo ciężkie przedmioty, zachowując przy tym stabilność. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych takich jak zmiany temperatury czy wilgoć.

Metalowe regały znajdujące się w ofercie sklepu e-regaly.pl to meble przydatne wszędzie tam, gdzie przechowuje się sporo różnych przedmiotów. Ze względu na dużą pojemność często może wystarczyć tylko jeden regał.

Regały do magazynu

Regały metalowe to podstawowe wyposażenie każdego magazynu. Wykorzystuje się je też w hurtowniach i sklepach do składowania i przechowywania różnorodnych produktów. Regały magazynowe pozwalają wykorzystać maksymalnie powierzchnię magazynu.

Regały do bibliotek, biur, archiwów

Regały metalowe to idealne meble do bibliotek, czytelni, biur, archiwów. Służą do przechowywania książek, dużych ilości dokumentów, akt, segregatorów. Pozwalają utrzymać ład wśród książek i dokumentów.

Regały do garażu, warsztatu, piwnicy

Regały wykonane z metalu to najlepsze meble do garażu, warsztatu samochodowego, przydomowego warsztatu majsterkowicza, piwnicy, spiżarni. Pozwalają ergonomicznie zagospodarować przestrzeń pomieszczenia. Większość mebli metalowych to meble ognioodporne.

Piwnica najczęściej pełni rolę składziku, przechowujemy w niej różne przedmioty, dzięki odpowiednio dobranym regałom wszystkie rzeczy w piwnicy można właściwie posegregować. W ten sposób w piwnicy utrzymamy porządek i nie będziemy mieć problemu ze znalezieniem czegokolwiek. W garażu i w warsztacie regały metalowe pozwalają posegregować wszystkie narzędzia i sprzęty.

W gastronomii

Ponieważ regały metalowe to meble łatwe w utrzymaniu czystości, znajdują zastosowanie w gastronomii, w sklepach spożywczych, w hurtowniach spożywczych.

Jak wybrać regały metalowe?

Przy zakupie regałów regałowych trzeba zwrócić uwagę na maksymalne obciążenie półek. Regały do piwnic i garaży można kupić w sklepie budowlanym. Regały do magazynu trzeba kupować w specjalistycznych sklepach. Regały magazynowe muszą spełniać wszelkie atesty, normy i przepisy BHP.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy