reklama

Przejdą 2500 kilometrów dla chorej Karolinki

, MAGAZYN, Wiadomości, 24.05.2021 18:00, DK
Była akcja dla Karolka, będzie dla Karolinki.
Przejdą 2500 kilometrów dla chorej Karolinki
O wyprawie na rzecz chorego Karolka pisaliśmy w artykule: Tak się pomaga. Ekstremalna wyprawa dla chorego Karolka. Dla Karolka Cabaka udało się zebrać ponad 20 tys. zł.

Teraz panowie postanowili przejść jeszcze dłuższą trasę, tym razem dla chorej Karolinki.

Karolinka Fiałek cierpi na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce, a także na silną chorobę refluksową.

Jaka to będzie trasa? W tym roku Jakub Rajda, Krzysztof Tomiak, Rafał Zalewski oraz Tomasz Poraj chcą dotrzeć aż do Rumunii. Wędrówka będzie długa. Czeka ich 2500 kilometrów wymagającej trasy, z mnóstwem dzikich i niebezpiecznych zwierząt, elementami wspinaczki, z dala od cywilizacji.

Teraz panowie przygotowują się logistycznie. Wyznaczają dokładną trasę wędrówki na mapach, sprawdzają również gdzie będą mogli się zaopatrzyć w żywność, wodę i leki.

Wszystkich zainteresowanych wsparciem dla tej niepowtarzalnej akcji, prosimy o kontakt z Jakubem Rajdą pod nr tel. 662 093 657

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy