Zaginął 68-letni mężczyzna [AKTUALIZACJA]

, Wiadomości, 13.05.2019 15:03,
Policja opublikowała komunikat o poszukiwaniach zaginionego.
Zaginął 68-letni mężczyzna [AKTUALIZACJA]
AKTUALIZACJA:

Po południu mężczyzna została odnaleziony na terenie gminy Andrychów - w Targanicach, w okolicach Przełęczy Kocierskiej. Jest cały i zdrowy.xxx

Zaginął 68-letni Tadeusz Kowalski z Babicy k. Wadowic. Poniżę komunikat policji w tej sprawie

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach poszukuje Tadeusza Kowalskiego, lat 68

Zaginiony ostatni raz widziany był 10 maja 2019 roku około godz. 7:00 w miejscu zamieszkania. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego:

Wzrost: 170 cm

Sylwetka: szczupła budowa ciała

Kolor oczu: niebieskie

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru brązowego z futrzanym kołnierzem, spodnie materiałowe koloru czarnego, czapkę zimową koloru ciemnego oraz skórzane buty koloru ciemnego.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wadowicach tel: 33 872 92 00 - informuje policja.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy