reklama
reklama

Uszkodził auto na parkingu, teraz za to odpowie

Wiadomości, 02.05.2018 09:40, red
Przydało się nagranie z monitoringu.
Uszkodził auto na parkingu, teraz za to odpowie
12 kwietnia Komisariat Policji w Andrychowie został powiadomiony o uszkodzeniu samochodu BMW poprzez porysowanie powłoki lakierniczej. Pojazd był zaparkowany na jednym z osiedlowych parkingów na terenie miasta. Właściciel wartość strat wycenił na kwotę 1500 złotych.

- W sprawę zaangażowali się detektywi andrychowskiego wydziału, którzy wykonali szereg ustaleń w tej sprawie, jak również dokonali wielogodzinnego przeglądu nagrań monitoringu. Poczynione ustalenia doprowadziły do wytypowania sprawcy, którym okazał się 35-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego - informuje Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.

27 kwietnia br. mężczyzna został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzut z art. 288 § 1 KK, do którego się przyznał i za który odpowie przed Sądem Rejonowym w Wadowicach. 35-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 5, ponadto na pewno nie uniknie obowiązku naprawienia szkody.


źródło: policja
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy