reklama
reklama

Przed koncertem w Andrychowie. Rozmowa z Timonem i Gałganem

Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 28.06.2019 20:35, PG

Dzisiaj zapraszamy na rozmowę z członkami popularnego zespołu disco/dance MUSLE, który wystąpi w niedzielę na Dniach Andrychowa.

Przed koncertem w Andrychowie. Rozmowa z Timonem i Gałganem

Zespół MUSLE tworzy trzech kolegów: Tomasz „Timon” Okarmus ze Skawiny, Mateusz „Jey-Jey” Lelek z Zelczyny oraz Wiktor „Gałgan” z Tomic. Muzyka, którą pokazują to nie stricte disco polo. Grupa stara się tworzyć swój własny nurt disco. Każdy ich utwór ma po kilkaset tysięcy wyświetleń na YouTube.

MUSLE wystąpią na Dniach Andrychowa w niedzielę (30.06.) o godz. 18:00 na placu Mickiewicza. Chłopakom będą towarzyszyć dziewczyny z Show-Balet "Shine" a także gość specjalny.

Zapraszamy na wesołą rozmowę przeprowadzoną w Parku Miejskim w Andrychowie.
W weekend odbędą się Dni Andrychowa. Zobaczcie program imprezy
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Mieszkaniec2, 29.06.2019 12:35

Pani prowadząca idealnie wpisała się w ,, klimat,,.... Eh

nocek, 29.06.2019 11:40

Panowie tak z ciekawości zapytam,chyba sami nie wierzycie w to co mówicie,ja wiem ze na graniu do kotleta można zarobić, lufę strzelić zerwać panienkę chałtura zawsze była jest i będzie chałturą.ale panowie macie jakieś wzorce? jak już chcecie grać muzykę Disco? cofnijcie się przynajmniej 40 lat do tyłu,i czerpcie wzorce,z tych najlepszych,może wam się uda,a takie wynalazki jak disco polo wyłączcie w ogóle z myślenia,o słuchaniu już nie wspomnę

nocek, 29.06.2019 10:54

A , więc czeka nas kolejny koszmarek,z byle jakością...dub,dub dub.............. koszmar