reklama
reklama

Młody radny PiS robi karierę, został wiceprezesem MOT

Polityka, Wiadomości, 28.06.2019 11:30, red
A jesienią zostanie posłem?
Młody radny PiS robi karierę, został wiceprezesem MOT

Małopolska Organizacja Turystyczna zrzesza samorządy z całego regionu, biura podróży, stowarzyszenia i organizacje oraz osoby prywatne zaangażowane w działalność turystyczną i promocyjną w regionie. W sumie ok. 150 podmiotów. Jednym z członków MOT jest województwo małopolskie, które wprawdzie województwo nie ma głosu decydującego, ale finansuje większość przedsięwzięć realizowanych przez MOT.

Po zeszłorocznych wyborach i przejęciu przez PiS władzy w województwie, we władzach MOT nastąpiła zmiana. W styczniu prezesem został radny wojewódzki PiS Grzegorz Biedroń, a teraz wiceprezesem - radny wojewódzki Filip Kaczyński z Wadowic, który od stycznia zasiadał w zarządzie MOT.

Filip Kaczyński podkreśla, że funkcja wiceprezesa tej organizacji jest funkcją społeczną, nie pobiera się za nią żadnego wynagrodzenia.

Nieoficjalnie wiadomo, że jesienią Filip Kaczyński znajdzie się na liście kandydatów PiS do Sejmu. Z takim nazwiskiem i biorąc pod uwagę wysokie poparcie dla PiS ma duże szanse na wygraną i zmianę pracy na Wiejską w Warszawie.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mirek_drukarz, 02.07.2019 10:49

Mierni, bierni, ale wierni. Nic tak nie ułatwia awansu niż brak własnego zdania.