reklama

Policjanci z Andrychowa zatrzymali pedofila

Wiadomości, 23.12.2015 11:00, (red)
Mężczyzna jadąc samochodem jedną z andrychowskich ulic zaczepił dwie małoletnie mieszkanki gminy Andrychów i obnażył się przed nimi.
Policjanci z Andrychowa zatrzymali pedofila

16 grudnia policjanci z andrychowskiego komisariatu Policji postawili zarzuty 27–letniemu mieszkańcowi powiatu bielskiego, podejrzanemu o przestępstwa seksualne, których dopuścił się wobec dwóch małoletnich mieszkanek gminy Andrychów.

 

Jak informuje rzecznik wadowickiej policji, od kilku miesięcy policjanci prowadzili intensywne czynności wykrywacze, mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy, który w lipcu tego roku, jadąc samochodem jedną z andrychowskich ulic zaczepił  dwie małoletnie mieszkanki gminy Andrychów i obnażył się przed nimi.

 

- W trakcie prowadzonych czynności policjanci wpadli na ślad, który wskazywał, że związek z tym karygodnym czynem  ma 27 – letni mieszkaniec powiatu bielskiego.  Na podstawie zebranych dowodów w dniu 16 grudnia br. w Komisariacie Policji w Andrychowie policjanci postawili mu zarzut prezentowania innych czynności seksualnych osobie małoletniej, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - informuje Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik KPP Wadowice.

 

Jak dodaje, sprawa ma charakter rozwojowy. Śledczy ustalili, że podejrzany może mieć związek z innymi podobnymi czynami terenie powiatów wadowickiego, oświęcimskiego oraz bielskiego.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy