reklama

Policja zlikwidowała plantację marihuany

, Wiadomości, 07.10.2015 10:00, ks
Dwie osoby zostały zatrzymane
Policja zlikwidowała plantację marihuany

Wadowiccy policjanci zlikwidowali nielegalna uprawę konopi indyjskich. Zarzuty usłyszeli 27 i 29 letni mieszkańcy Wadowic

 

W ostatnich dniach policjanci CBŚP Policji w Bielsku-Białej we współpracy z policjantami z wydziału kryminalnego wadowickiej komendy ujawnili i zlikwidowali na terenie gminy Wadowice nielegalna uprawę konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli 35 szt. krzewów konopi indyjskich z bardzo zaawansowanej fazie wzrostu (od 180 cm do 3 m).

 

Uprawa zlokalizowana była w leśnych zagajnikach w miejscach trudno dostępnych dla postronnych osób. Policjanci realizując czynności operacyjne ustalili, że plantacja należy do 27 i 29 letnich mieszkańców Wadowic. W toku prowadzonych dalszych czynności z zatrzymanymi policyjni ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość środków odurzających, które posiadali przy sobie.

 

Mężczyźni usłyszeli zarzuty uprawy, jak również posiadania znacznych ilości narkotyków. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 8.

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy