reklama
reklama

Pijany, z zakazem i bez dokumentów na motorku spowodował kolizję

Wiadomości, 11.07.2016 14:38, (red)
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego sprawcę kolizji. Mężczyzna posiadał już jeden zakaz kierowania.
Pijany, z zakazem i bez dokumentów na motorku spowodował kolizję

W niedzielę, 10 lipca, policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Spytkowic, który posiadając sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami, po raz kolejny w stanie nietrzeźwości wsiadł za kierownicę. Na dodatek spowodował kolizję.

 

Do zdarzenia doszło około godziny 19:30 w Spytkowicach, kiedy policjanci zatrzymali 21-letniego kierującego motorowerem, który przewożąc pasażera nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W efekcie na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem doprowadzając do jego wywrócenia.

 

W trakcie wykonywanych czynności policjanci stwierdzili, iż z ust obu mężczyzn wyczuwalna jest wyraźna woń alkoholu. Okazało się, że 21-latek ma aż 2,62 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, badanie u pasażera wykazało 0,54 promila alkoholu.

 

Policjanci ustalili, że 21-latek prowadził motorower posiadając już sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, jak również kierował pojazdem nie posiadając dokumentów.

 

Mężczyzna trafił do policyjnych aresztu i wkrótce odpowie za popełnione czyny przed sądem.

 

 

źródło: policja

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

krytyk, 11.07.2016 14:53

Widziałem widziałem ryk taki ze 200 miał a Dzieci chodzą a on na jednym kole