reklama
reklama

28-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Wiadomości, 11.07.2016 11:25, (red)
Dzięki policjantom na rynek trafi mniej narkotyków.
28-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

W niedzielę (10.07) funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego z Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej  zatrzymali 28-letniego mieszkańca województwa łódzkiego, podejrzanego o posiadanie narkotyków.

 

Do zdarzenia doszło w godzinach nocnych w miejscowości Przytkowice, gdzie trakcie wykonywania czynności służbowych policjanci podczas legitymowania ujawnili i zabezpieczyli u mężczyzny środki narkotyczne.

 

Po przebadaniu zabezpieczonego środka okazało się, iż zabezpieczoną substancją jest środek odurzający  w postaci marihuany. W związku z ujawnioną substancją 28-latek trafił do kalwaryjskiego komisariatu Policji. Został mu przedstawiony zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

 

 

 

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy