Od radości do zwątpienia, ale nadzieje zostały [FOTO]

Wiadomości, 08.06.2012 20:00, GM
W domach, pubach czy w specjalnej strefie kibica – tak mieszkańcy Andrychowa dopingowali biało-czerwonych w inauguracyjnym meczu Mistrzostw Europy.

Początek meczu Polska - Grecja był wyśmienity. Wiele okazji dla Polski i gol Roberta Lewandowskiego na 1-0. Jeeeeest! - krzyczeli wszyscy w "Miasteczku Kibica" [na zdjęciu], które uruchomiono przy ulicy Batorego w Andrychowie.

Później trochę się popsuło. W grze biało-czerwonych coś jakby się zacięło, nie grali już tak ofensywnie jak na początku.

W drugiej połowie Grecy wyrównali, a potem mogli prowadzić 2-1, a nawet 3-1... Skończyło się na 1-1. Trudno, nadzieja w szeregach kibiców pozostała. Kolejny mecz gramy we wtorek z Rosją (12.06). Emocje pewnie będą jeszcze większe.

xxx

Rano wśród samorządowców z Andrychowa przeprowadziliśmy szybką sodę. Oto jak typowali wynik meczu Polska-Grecja.

Tomasz Żak (burmistrz Andrychowa) – Oczywiście wygra Polska. 1-0

Krzysztof Kubień (radny miejski): Boję sie, że po tak mocno podkręconej atmosferze skończy się to źle, ale chciałbym się mylić. Mecz otwarcia typuję na remis 0-0.

Czesław Rajda (radny powiatowy): Nie będzie dużo goli, ale Polska wygra 1-0.

Zbigniew Małecki (radny miejski): 1-0 dla Polski

Krzysztof Tomiak (radny miejski): 2-1 dla Polski.

xxx

Zaczęło się optymistycznie. 1-0 dla Polski i wielka radość wśród kibiców

Gdyby było już 1-1 wszyscy mieli nadzieję, że może jednak uda się wygrać...

Niektórzy po meczu byli bardzo smutni, ale nadzieje przecież pozostały...

kosm, 15.06.2012 15:34

Nie do końca w temacie, ale niedobrze mi się robi jak na cos takiego patrzę Warszawa przed meczem z Rosją: http://dcs-193-111-38-246.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/68d13cf26c4b4f4f932e3eff990093ba/3b322a32-b6e7-11e1-af3c-0025b511229e.jpg?type=1&quality=90&srcmode=3&srcx=1/2&srcy=0/1&srcw=642&srch=425&dstw=642&dsth=425

bazyl, 13.06.2012 08:37

to był WIELKI FUKS ale czesi mogą nam dać popalić !! magistrat - niepotrzebne pisze się razem

wojtek75, 12.06.2012 23:42

yeti1 dziękujemy, ale kto chciał oglądał na 1000 sposobów. jak żakolandii powiemy pa pa w 2014 spróbuj w propagandzie u piłkarzy:)

magistrat, 12.06.2012 22:52

Yeti1 Panu ktoś płaci za beznadziejne i w ogóle nie potrzebne komentarze? Chyba każdy oglądał nieskuteczność w wykonaniu Reprezentacji. Pozdrawiam

yeti1, 12.06.2012 22:39

KONIEC 1-1. W drugiej poł. przewaga momentami Polski, kolejne okazje i szaleńcze tempo. W końcówce już wszyscy pełzali po boisku. Jest remis. Ćwierćfinał ciągle realny tylko trzeba wygrać z Czechami Koniec.

yeti1, 12.06.2012 22:15

Jest 70 minuta. Nasi walczą, stwarzają okazje. Już dawno powinno być 2--1 Na razie ciągle 1-1

yeti1, 12.06.2012 22:00

gooooooooll Błaszykowski 1-1 - 57 m Nasi znowu dużo atakują jak na początki pierwszej

yeti1, 12.06.2012 21:38

szkoda, nasi grali przyzwoicie gdzieś tak przez 30-35 minut, Potem coraz gorzej. Do przerwy 0-1. Gramy dalej ;)

yeti1, 12.06.2012 21:23

no niestety nasi nawet dobrze grali, ale w 36 mi Rosja strzela z wolnego i jest 0-1

yeti1, 12.06.2012 21:04

goool dla Polski. Nieuznany - spalonyyyy. Kuźwa ;(

yeti1, 12.06.2012 20:57

całkiem ładny początek naszych. Zaczęli jak a Grecją-dużo akcji i strzałów. Może coś z tego będzie...............

mega-fon, 10.06.2012 13:17

Igor, słusznie że i Ty to zauważyłeś, masz u mnie plusika.

igor5, 09.06.2012 18:28

i tak będzie winny Kaczyński i PIS...

maniek, 09.06.2012 17:50

nie chcę krakać ale przy takiej grze następny mecz może być ostatniej szansy a z Czechami o honor:( coś z naszego poletka od gościa na punkcie którego yeti1 i jego koledzy maja obsesję. Do tematu podszedł z humorem chociaż nie jest do śmiechu. http://www.dlaandrychowa.blogspot.com/2012/06/andrychowski-stadion-gotowy-na-euro.html stadion nadal jest miejski skoro kręci się tam gość z taką kurtką? Za czasów mojej młodości chodziło się tam grać w kosza i siatkę. Teraz też zabrałoby się tam dzieciarnię żeby pograć ale po co? polecam fragmenty o boiskach bocznych. Dramat. Droga żakolandio - zróbcie coś z tym.

kosm, 09.06.2012 15:28

Ja [ciach!] jak oni grali w drugiej połowie. Człowiek się tylko nadenerwuje. Z ruskimi raczej bez szans

leskow, 09.06.2012 10:01

yeti faktycznie widziano Kubienia jak cały mecz siedział na płocie i krakał. a Smuda go nie zmienił! Dla niego nie ma już nadziei, ale tobie może jescze pomóc lekarz reprezentacji, bo ponoć jest z Andrychowa. a na razie prysznic i okłady

kamil, 09.06.2012 09:31

Sakramenckie drogie piwo w tej strefie kibica (5 za 0,4 albo 0,5, puszka tyle samo), a swojego nie wolno wnosić

yeti1, 09.06.2012 05:56

Nie wiem o co ci chodzi. Kubień tak krakał że wykrakał.Przecież pochwaliłem go na dole już wczoraj rano za trafną diagnozę.

leskow, 08.06.2012 23:17

yeti, gdzies jesteś ?

ub08, 08.06.2012 20:38

Je...ć euro :) TYLKO BESKID!

xpek, 08.06.2012 15:31

może wycisną skromne zwycięstwo. Naród oszaleje, tylko igor5 będzie dalej ględził

marek-wad, 08.06.2012 12:36

może być 3-1. Tylko jeszcze nie wiem dla kogo ;}

tomekx, 08.06.2012 10:33

Kurs na Polskę w STS to 2, czyli nasi wcale nie są pewniakiem

leskow, 08.06.2012 10:32

yeti, spocznij co ty masz z tym Kubieniem? To nienormalne chłopie, czy tam babo, nie wiem ktoś ty. Jak przegramy to na Kubienia będzie? pisiory to przy tobie wyluzowani goscie

yeti1, 08.06.2012 10:01