reklama
reklama

Nocne pożary. Spłonął dom i samochód

Wiadomości, 13.07.2016 09:25, (red)
W nocy od uderzenia pioruna spłonął dom.
Nocne pożary. Spłonął dom i samochód

W nocy z wtorku na środę nad całym regionem przeszły burze. Około godziny 3:00 w Marcówce (powiat suski) piorun uderzył w drewniany budynek mieszkalny. Nikomu nic się nie stało. Pożar był jednak duży. Ponad 40 strażakom udało się ugasić pożar. Z budynku niewiele zostało.

 

W nocy strażacy gasili również pożar w Wieprzu k. Andrychowa. Spłonął tam samochód. Przyczyny pożaru na razie nie są znane.

 

Synoptycy prognozują na środę kolejne burze. Poniżej ostrzeżenie z IMGW Kraków dla województwa małopolskiego.

Ważność: od 2016-07-13 07:30:00 do 2016-07-14 07:30:00

Przebieg: W dzień prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 20 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie opady gradu. W nocy prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów miejscami do 30 mm.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy