reklama

Sieć światłowodowa w Sułkowicach i Targanicach już działa

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 14.07.2016 14:00, REKLAMA
To stało się faktem. Lokalny Operator Telekomunikacyjny, firma Beskid Media, wywodzący się z Kęt, zakończył I etap prac dotyczących budowy sieci światłowodowych w miejscowościach Sułkowice i Targanice, tym samym oddając do użytku 40km działających sieci w tych miejscowościach.
Sieć światłowodowa w Sułkowicach i Targanicach już działa

Łącznie to już 16. i 17. miejscowość będąca w zasięgu sieci światłowodowych firmy Beskid Media. Mieszkańcy tych okolic, od jakiegoś czasu mogą cieszyć się usługami na najwyższym światowym poziomie. Internet rozpędza się do prędkości 300Mb/s, a telewizja ma w ofercie ponad 150 kanałów (49HD) dostępnych w technologii światłowodowej, co niweluje konieczność posiadania anten satelitarnych.


Promocja na uruchomienie sieci: Internet + Telewizja 158 kanałów za 1zł


Operator Beskid Media przygotował dla wszystkich przyszłych Abonentów miły prezent - daje możliwość uruchomienia swoich usług światłowodowych dla każdego, od zaraz, nawet dla osób posiadających aktywną umowę z innym Operatorem. Promocja polega na tym, iż jeżeli klient oświadczy, że posiada umowę terminową z innym Operatorem, otrzyma do czasu jej zakończenia dwie usługi Internet + Telewizja 158 kanałów za 1zł. Po tym czasie sam zdecyduje z czego będzie chciał skorzystać: czy pozostać przy usłudze Internetu, Telewizji, czy też obu na raz. Bez żadnych haczyków - Internet światłowodowy i Telewizja 158 kanałów za 1zł od dziś do zakończenia umowy z obecnym Operatorem.


Oferta firmy dostępna jest na stronie beskidmedia.pl lub pod numerem telefonu 33 484 19 19. Więcej informacji uzyskają Państwo pod adresem: http://www.beskidmedia.pl/artykul/85/45/Sulkowice-i-Targanice-promocja-na-uruchomienie-sieci


 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy