reklama
reklama

Minął pierwszy rok nowej kadencji. Rozmawiamy z Krzysztofem Kubieniem

Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 13.12.2019 20:30,
Małe podsumowanie. Dziś rozmawiamy z radnym Krzysztofem Kubieniem, a w weekend z burmistrzem Andrychowa Tomaszem Żakiem.
Minął pierwszy rok nowej kadencji. Rozmawiamy z Krzysztofem Kubieniem
Mija rok nowej kadencji władz samorządowych Andrychowa. Krzysztof Kubień rozpoczął dobrze - przez kilka miesięcy był przewodniczącym Rady Miejskiej w Andrychowie. Potem został odwołany i przeszedł do opozycji stając się jej liderem.

Jak ocenia miniony rok?


A w weekend rozmowa z burmistrzem Andrychowa Tomaszem Żakiem.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

rumcajs, 31.12.2019 14:57

5:22: "Żeby gospodarka funkcjonowała LEPIEJ trzeba przede wszystkim DOFINANSOWAĆ zakład gospodarki komunalnej z różnych powodów..." Panie Kubień, dofinansowanie byłoby z naszych podatków przecież. Na jedno wychodzi. Nawet gorzej, bo ktoś musi podatek pobrać i go znowu wysłać do ZGKiM. Pańska partia PiS zabroniła dopłacania do gospodarki komunalnej , żeby osoby bez wiedzy o gospodarce takie jak Pan nie zamiatały sprawy pod dywan kolejnymi dopłatami. Pan się w ogóle na gospodarce nie zna. Pan jako burmistrz wprowadziłby komornika do Andrychowa z kolejnymi dopłatami i deficytem dwa razy większym niż aktualny burmistrz. Proszę wrócić do sali gimnastycznej, więcej pożytku będzie z tego.

wolfgang, 14.12.2019 23:40

Ojciec porządny , matka porządna – na kogo to się podało ???

xpek, 14.12.2019 16:49

jakie to szczęście że on nie został burmistrzem

Bryndza, 14.12.2019 08:24

Nie lubię tego pana przyznaje się. Jak dla mnie to super wywiad widzę że się nie boi pytań . Zaproscie teraz ta panią Magiere niech opowie dlaczego tak postąpiła.

Angel, 14.12.2019 02:34

Nauczyciel Wychowania fizycznego... Lewak, socjalista. Nie głosować - omijać szerokim łukiem.