reklama

Fotelik Britax Romer Advansafix M i-SIZE - czy warto go kupić?

Wiadomości, 02.10.2020 12:05,
Jaki fotelik samochodowy pozwoli bezpiecznie przewozić dziecko po 1. roku życia? Rodzice, którzy szukają bezpiecznego i nowoczesnego fotelika dla dzieci z kategorii 9-36 kg, powinni przyjrzeć się bliżej nowemu modelowi marki Britax Romer Advansafix M. To fotelik samochodowy nowej generacji, który posiada homologację i-SIZE i posłuży dziecku przez długi czas, zapewniając optymalną ochronę podczas jazdy. Jakie są największe zalety tego produktu i dlaczego warto zainwestować właśnie w ten model?
Fotelik Britax Romer Advansafix M i-SIZE - czy warto go kupić?

Fotelik dziecięcy Britax Romer Advansafix M i-SIZE – zaawansowane funkcje bezpieczeństwa

Marka Romer działa na rynku od 1978 roku, ciesząc się od kilku dekad zaufaniem milionów rodziców na całym świecie. Co wyróżnia fotelik Britax Romer Advansafix M i-SIZE? To pierwszy model z rodziny Advansafix, któremu przyznano najnowszą, europejską normę R-129, inaczej homologację i-SIZE. Fotelik posiada również system ochrony bocznej SICT (Side Impact Cushion Technology), zapewniający dziecku maksymalną ochronę - SICT absorbuje siłę powstałą w momencie uderzenia w pojazd z boku. Inną nowoczesną technologią zwiększającą poziom bezpieczeństwa podczas podroży jest system przeciwwywróceniowy Pivot Link. Górny pas mocujący Top Tether stabilizuje fotelik i redukuje przeciążenia w razie niespodziewanej kolizji. Z kolei dodatkowa prowadnica pasa biodrowego, zapobiega jego zaciskaniu się na podbrzuszu dziecka. Warto wspomnieć, że Advansafix M został poddany wewnętrznym crashtestom w nowoczesnym laboratorium firmy Britax Romer w Niemczech.

Fotelik samochodowy Advansafix M i-SIZE rośnie razem z dzieckiem

Advansafix M i-SIZE to multigrupowy fotelik montowany na pasy samochodowe lub ISOFIX przodem do kierunku jazdy, z którego mogą korzystać dzieci od 15. miesiąca do około 12. roku życia. Można korzystać z 5-punktowych pasów bezpieczeństwa, aż do przekroczenia 21 kg wagi. W klasycznych fotelikach samochodowych z przedziału wagowego 9-36 kg maksymalna waga dziecka wynosi 18 kg – w przypadku Advansafix M i-SIZE, zakres tolerancji został podwyższony. Praktyczna funkcja FLIP&GROW pozwala rodzicom zmienić 5-punktowe pasy bezpieczeństwa na 3-punktowe, gdy dziecko podrośnie. System EasyRecline ułatwia konfigurację fotelika – można przestawiać go między 3 różnymi pozycjami bez konieczności odpinania małego pasażera, co jest bardzo wygodne dla rodziców. Model ten został dopracowany w każdym szczególe, co przekłada się na jego trwałość i żywotność. Fotelik Britax Romer Advansafix M i-SIZE wyróżnia się również:

  • łatwo zdejmowanym obiciem, które można zdjąć bez usuwania pasów i prać w pralce automatycznej,
  • miękkimi ochraniaczami na klatkę piersiową, które redukują ruchy dziecka w razie wypadku,
  • ergonomicznym zagłówkiem typu "V", który zmniejsza ryzyko obrażeń podczas kolizji.

Podsumowując, Britax Romer to ceniony producent fotelików samochodowych, który również i tym razem potwierdził wysoką jakość, jaką oferuje Klientom. Fotelik z rodziny Advansafix został wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, które w razie zderzenia pochłaniają energię, zanim ta dotrze dziecka. Model ten jest łatwy w montażu, gwarantuje dziecku stabilność i swobodę ruchów podczas jazdy. Z pewnością doskonale spełni swoją funkcję. Zakup Advansafix M i-SIZE usatysfakcjonuje wszystkich rodziców, którzy szukają bezpiecznego fotelika samochodowego na lata.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy