Uwaga kierowcy: ślisko na drogach

, Na sygnale, Wiadomości, 01.10.2020 15:50, PG
Od rana padający deszcz nie ułatwia jazdy kierowcom.
Uwaga kierowcy: ślisko na drogach

W czwartek (01.09.) od rana warunki na drogach są trudne. Padający deszcz powoduje śliską nawierzchnię, przez co kierowcy wpadają w poślizg.

Około godz. 15:00 w miejscowości Łękawica (gmina Stryszów) kierowca samochodu dostawczego najprawdopodobniej wpadł w poślizg i wylądował w pobliskim rowie.

Występują utrudnienia w ruchu.

Z kolei około godz.: 12:00 na ul. Włókniarzy w Andrychowie, na parkingu w pobliżu kościoła, kierujący samochodem marki volkswagen najechał na prawidłowo zaparkowany rower i odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci jednak szybko ustalili sprawcę, który został ukarany mandatem.

O godz. 10:00 w Sułkowicach – Łęgu na ul. bł. s. Faustyny doszło do kolizji. Kierujący oplem podczas wymijania doprowadził do zderzenia z hondą. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawca został pouczony.

W Bulowicach przed supermarketem kierowca także wjechał autem do rowu.

Opublikowany przez MamNewsa.pl Czwartek, 1 października 2020


foto: Małopolskie Drogi

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy