reklama
reklama

Dziś w Kętach pogrzeb starosty oświęcimskiego

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 24.09.2021 07:30,
W piątek (24.09) w Kętach odbędzie się pogrzeb pochodzącego z tego miasta Marcina Niedzieli, który był starostą powiatu oświęcimskiego.
Dziś w Kętach pogrzeb starosty oświęcimskiego
Marcin Niedziela zmarł kilka dni temu w wieku 56 lat.

Msza św. żałobna rozpocznie się o godzinie 14:00 w kościele św. Małgorzaty i św. Katarzyny w Kętach. Po mszy kondukt żałobny przejdzie Ludowiki, św. Jana Kantego oraz Cmentarną w rejon wschodniej części nekropolii.

Władze gminy zaapelowały do mieszkańców Kęt, by w miarę możliwości, na czas uroczystości pogrzebowych zaparkowali samochody w miejscach oddalonych od kościoła i cmentarza umożliwiając tym samym pozostawienie tu aut osobom, które wezmą udział w pogrzebie.

Alternatywne parkingi zaznaczone są żółtymi kółkami na mapce powyżej. Znajdują się przy ul. Jana Pawła II, przy ul. Mickiewicza (w odległości około 150 metrów od kościoła), na ul. Klasztornej (na łuku drogi, kilkanaście metrów przed skrzyżowaniem z ul. Staszica), przy ul. Cmentarnej (główne wejście na teren nekropolii) oraz po stronie wschodniej cmentarza przy ul. Szpitalnej (wjazd od ul. Fabrycznej). Do dyspozycji są także miejsca parkingowe na Rynku w Kętach.

źródło: UM Kęty


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy