reklama
reklama

Wystartował nowy sezon narciarski

Sport, Wiadomości, 12.12.2021 07:30,
W sobotę (11.12) w Rzykach k. Andrychowa ruszył nowy sezon narciarski.
Wystartował nowy sezon narciarski

Niskie temperatury na początku grudnia pozwoliły na szybkie rozpoczęcie naśnieżenia tras, dodatkowo armatki wspomagane były naturalnymi opadami śniegu co przyspieszyło możliwość otwarcia stoku. Pierwsi narciarze pojawili się w Rzykach już w sobotę rano. Na początek przygotowana została trasa czerwona wraz z koleją 4-osobową.

- Trwa naśnieżanie i przygotowanie trasy niebieskiej wraz koleją 6-osobową - informuje administracja ośrodka Czarny Groń.

Otwarta została również Polana Pingwina dla najmłodszych - przy Hotelu**** i SPA Czarny Groń, gdzie najmłodsi i nie tylko mogą stawiać pierwsze kroki na nartach oraz świetnie bawić się na sankach.

W sąsiedztwie czynne jest także lodowisko.
[OBRAZ4]

foto: WB

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama