W jedenastym meczu pokonali Tarnów

Sport, Wiadomości, 10.12.2011 19:30, (red)
Jedenaste zwycięstwo w tym sezonie zapisali na swoim koncie siatkarze MKS Andrychów III lidze. To był ich ostatni w tym roku mecz przed andrychowską publicznością.

MKS Andrychów to jedyna niepokonana drużyna w tym sezonie w III lidze. Podopieczni Tomasza Rupika mają 32 pkt i są liderem tabeli. Tuż za nimi jest Olkusz.

W sobotę (10.12) podejmowali we własnej hali bardzo młodą drużynę Sokoła Tarnów. Przeciwnik zgromadził do tej pory 16 pkt i zajmuje 8 miejsce w tabeli. Andrychowianie wygrali zgodnie z planem w trzech setach, ale mimo wszystko grą nie zachwycili. W drugim i trzecim secie popełniali zbyt dużo własnych błędów. Pozwalali nawet prowadzić tarnowianom. Ostatecznie liczy się kolejny komplet punktów.

Warto podkreślić, że w 11 dotychczasowych meczach w III lidze siatkarze MKS stracili zaledwie 2 sety (w meczu z wiceliderem Olkuszem). Pozostałe mecze wygrali po 3-0.

MKS Andrychów - Sokół Tarnów 3-0 (25-11, 25-21. 25-19)

Skład MKS Andrychów: M. Polak, Ł. Fijałek, B. Kolonko, Ł. Wołek, K. Gawina, J. Guzdek, P. Kuźma, M. Marek.
Trener Tomasz Rupik.

skoczek238, 11.12.2011 20:11

Zapraszam na stronę MKS-u Andrychów, tam aktualna tabela 3 ligi , wszystkie wyniki , terminarz , opisy spotkań , zdjęcia i statystyki !!! www.siatkowka-andrychow.pl - LIDERA MAMY !!!

Lolek1, 11.12.2011 07:12

Ja pi*rdole.Za chwile bedziecie oczekiwac od Nich wygrywania setow do 12tu.Mecz wygrany 3:0.W godzine.Za styl pkt nie daja.Miodzio.Redakcja troszke chyba podkreca temat.

Jepetto, 10.12.2011 23:14