reklama
reklama

Trwa zbiórka na protezę nogi dla emerytowanego działacza piłkarskiego

Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 05.12.2022 13:25, red
Sędziowie piłkarscy z podokręgu oświęcimskiego apelują o wsparcie zbiórki na protezę nogi dla emerytowanego sędziego i zasłużonego działacza piłkarskiego Stanisława Kawczaka.
Trwa zbiórka na protezę nogi dla emerytowanego działacza piłkarskiego
Niecałe 3 miesiące temu w wyniku zdiagnozowania ostrej miażdżycy Stanisław Kawczak zmuszony był do poddania się operacji amputowania lewej nogi, co uratowało jego życie. Ta informacja zarówno dla Niego jak i nas wszystkich była ogromnym ciosem i szokiem.

- Największym marzeniem naszego Kolegi jest to, aby móc znowu samodzielnie chodzić. Aby tak się stało, potrzebny jest zakup protezy a niestety jej koszt to prawie 50 tysięcy zł. Kwota ogromna, ciężka do zorganizowania dla jednego człowieka w tak krótkim okresie - informują sędziowie.

Stanisława Kawczaka nikomu przedstawiać nie trzeba. Od 45 lat jest członkiem Kolegium Sędziów Oświęcim, przez lata prowadził zawody na szczeblu centralnym a później był tam obserwatorem. Dla wielu sędziów był mentorem i wzorem. Przez wiele lat był członkiem zarządu PPN Podokręg Piłki Nożnej Oświęcim, jego wiceprezesem, działał również w zarządach w Małopolski Związek Piłki Nożnej Krakowie a wcześniej Bielsku-Białej i Katowicach.

- Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą do całej społeczności zarówno sędziowskiej jak i w ogóle piłkarskiej o wsparcie zbiórki dla Stanisława Kawczaka. Pod adresem https://www.mammoc.pl/stanislaw-kawczak została zorganizowana zbiórka pieniędzy na zakup protezy nogi. Dokonać tego można w bardzo prosty sposób, wystarczy kliknąć w pomarańczowy przycisk "Wpłać teraz". Można także dokonać wpłaty na podane na grafice subkonto

- czytamy w apelu.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Archanioł Michał, 05.12.2022 18:34

@panda dlatego nie daj pod sklepem, tutaj masz zbiórkę ZWERYFIKOWANĄ !

panda, 05.12.2022 15:51

DZISIAJ POD KAUFLANDEM NA WÓZKU BYŁ NIBY CZŁOWIEK OD KASY NA JAKIS TAM ZABIEG,SMUTNY CHŁOP ALE PO PARU GODZINACH ODJECHAŁ TAM JUZ MIAŁ DWIE NOGI SPRAWNE JAK LEWANDOWSKI SZYBKIE ZŁOŻENIE WÓZKA DO BAGAZNIKA I ODJAZD.NIE BYŁ SAM,GDZIE JEST SZANOWANA DYREKTOR OBIEKTU,GDZIE JEST OCHRONA?

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama