reklama
reklama

Trwa nabór do dziewczęcej drużyny piłkarskiej

Sport, Wiadomości, 16.10.2020 13:40, PG
Tym razem do drużyny juniorek młodszych.
Trwa nabór do dziewczęcej drużyny piłkarskiej

Drużyna piłkarska kobiet z Barwałdu ogłasza nabór na drużynę dziewczęcą piłkarek z roczników 2005-2009. Zapraszają również dziewczyny od 14 do 40 lat do grupy seniorek.


Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego trenera z uprawnieniami. Posiadamy własne boisko z nowoczesnym zapleczem szatniowym tylko dla 2-3 drużyn. Klub zapewnia sprzęt treningowy oraz rozgrywki ligowe/sparingi/turnieje. Chcesz spróbować swoich sił? Interesujesz się piłką, chcesz nie tylko ją oglądać? Wpadaj na trening!


Telefon kontaktowy do trenera: 721948918

Rozpoczyna się nabór na treningi dla dziewcząt młodszych, które wiekiem niestety póki co nie mogą grać w grupie seniorskiej. Drużyna juniorek młodszych, które będą przygotowywane do udziału w rozgrywkach ligowych w swojej kategorii wiekowej, następnie zostaną wprowadzone do naszej drużyny seniorskiej.


Zapraszamy dziewczęta które jeszcze nie miały okazji próbować swoich sił w piłce, jak i te, które mają przeszłość piłkarską i szukają dla siebie wymarzonego klubu.

Treningi będą odbywać się dwa razy w tygodniu.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama