reklama

W niedzielę zamknięte centrum Wadowic

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.10.2020 12:20,
To w związku z organizacją koncertu.
W niedzielę zamknięte centrum Wadowic

Urząd Miejski w Wadowicach informuje, iż w związku z organizowanym przez Gminę Wadowice, TVP oraz Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach, wydarzeniem pn. „Wadowice tu wszystko się zaczęło 100.rocznica urodzin Karola Wojtyły Św.Jana Pawła II”, zmianie ulegnie organizacja ruchu w centrum miasta.

W dniu 18 .10.2020 r. w godz. 16.30 – 19.30 zamknięty dla ruchu zostanie plac Jana Pawła II w obrębie następujących ulic:

Ul. Mickiewicza – od skrzyżowania z ul. Gimnazjalną i ul. Słowackiego;
Ul. Edmunda Wojtyły – od skrzyżowania z ul. E. i K. Wojtyłów;
Ul. Lwowska – od skrzyżowania z ul. E. i K. Wojtyłów i al. M. B. Fatimskiej
(w ramach skrzyżowania dopuszczony zostanie ruch poprzeczny relacji ul. E. i K. Wojtyłów – al. M. B. Fatimskiej);
Ul. Jagiellońska – od skrzyżowania z ul. Spadzistą;

- czytamy w komunikacie wadowickiego magistratu.

O godzinie 16.45 na wadowickim rynku rozpocznie się nabożeństwo dziękczynne za życie i pontyfikat Jana Pawła II prowadzone przez księży z wadowickiej Bazyliki. Swoje dziękczynienie w setną rocznicę urodzin papieża wyśpiewają również artyści, co będzie można zobaczyć w TVP 1 już od 17.30.

Wystąpią między innymi: Halina Mlynkova, Kasia Moś, Piotr Cugowski, Łukasz Zagrobelny, Mateusz Ziółko, Maciej Miecznikowski, Janusz Radek, Golec uOrkiestra, Arka Noego, Mała Armia Janosika oraz Sargis Davtyan.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, udział w uroczystościach będzie mocno ograniczony. Bezpłatne zaproszenia są do odbioru w Biurze Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Kościelna 4) w godz. od 8.00 do 16.00. Ich ilość jest mocno ograniczona, a jedna osoba może otrzymać tylko dwie wejściówki.

Szczegółowy plan organizacji ruchu na terenie Wadowic przedstawiają poniższe rysunkiZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy