reklama

Trening EMS! Ciesz się efektami w 20 min, raz w tygodniu! IFITT

Sport, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.12.2023 18:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zadbaj o swoją kondycje, zrealizuj swoje cele sylwetkowe i popraw jakość życia. Zrób coś dla siebie!
Trening EMS! Ciesz się efektami w 20 min, raz w tygodniu! IFITT
Regularna aktywność fizyczna pomaga osiągnąć sukces w życiu! Trening przede wszystkim doprowadza nas do zmian w wyglądzie zewnętrznym, poprawia siłę, wytrzymałość, ale należy pamiętać, że jest również kluczem do twórczej aktywności intelektualnej.

EMS - Electric Muscle Stimulation (elektrostymulacja mięśni) - to bardzo skuteczny trening indywidualny, który wymaga tylko 20 minut raz w tygodniu. Poprzez połączenie przemyślanego napięcia mięśniowego i bodźca w postaci bezpiecznego impulsu o niskiej częstotliwości zapewniany jest doskonały trening całego ciała.

Na czym polega trening EMS
Trening personalny EMS jest aktywnym treningiem, z wykorzystaniem technologii elektrostymulacji mięśni, dodatkowo angażując Twoje mięśnie. To zupełnie co innego niż fitness oraz inne rodzaje treningów. Szybka poprawa sylwetki oraz redukcja cellulitu? Teraz to możliwe! Z treningiem personalnym EMS w Klubie Fitness iFitt zadbasz o swoje ciało.

EMS aktywuje 90% aparatu mięśniowego całego ciała w tym włókna mięśniowe (szybko i wolnokurczliwe), które ciężko wzmocnić w tradycyjnym treningu. W połączeniu z prostymi, personalnie dobranymi ćwiczeniami, sprawia, że Twoje mięśnie pracują zdecydowanie efektywniej. Znaczy to, że Twój plan treningowy przyniesie oczekiwane rezultaty szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Trening personalny EMS jest dla każdego!

Chcesz zrzucić wagę, zredukować tkankę tłuszczową? Z pomocą przychodzą nasi trenerzy oraz trening EMS! Na treningu elektrostymulacji mięśni EMS możesz spalić nawet do 1300 kalorii. Dzięki treningowi EMS nastąpi spadek wagi oraz redukcja tkanki tłuszczowej.

Potrzebujesz wzmocnić mięśnie?
W Klubie Fitness Fitt nie mamy z tym problemu. Najszybciej zauważalnym efektem jest wzmocnienie całego aparatu mięśniowego. Trener osobisty pomoże Ci skupić się nad Twoimi najsłabszymi partiami ciała.

Siedząca praca i ból pleców?
Ponad 90% osób korzystających z treningu elektrostymulacji mięśni EMS zauważyło znaczną redukcję bólu pleców już po kilku treningach. Nie możesz pozwolić sobie na tradycyjne metody treningu, ponieważ masz problem ze stawami lub kręgosłupem?

Trening EMS jest najbezpieczniejszym treningiem na świecie. Podczas sesji treningowych nie korzystamy z żadnych obciążeń co sprawia, że Twoje stawy i kręgosłup są bezpieczne. Trener osobisty dba o prawidłowy przebieg sesji.

Masz rodzinę, firmę lub dużo pracujesz i nie masz czasu na tradycyjne treningi kilka razy w tygodniu po półtorej godziny?
Trener osobisty i trening EMS to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Pamiętaj, trening trwa dwadzieścia minut i wykonujesz go tylko raz w tygodniu. Dzięki ogromnej aktywacji mięśni to wystarczy, aby osiągać rezultaty jakie sobie wyznaczysz.

UMÓW SIĘ NA TRENING WPROWADZAJĄCY JUŻ DZIŚ!


iFitt Wadowice
Ul. Dr. Putka 7,
34-100 Wadowice
Tel: 666867396

iFitt Andrychów
Ul. Krakowska 50,
34-120 Andrychów
Tel: 696458161
- artykuł sponsorowany -

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama