reklama
reklama

Życzenia świąteczna składają Wam [VIDEO]

MAGAZYN, Wiadomości, 30.03.2024 16:00,
Jak zwykle przygotowaliśmy mix świątecznych życzeń.
Życzenia świąteczna składają Wam [VIDEO]
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Feel Free, 31.03.2024 15:09

@Pan Michał Kołodziejczyk - wzajemnie tego Panu życzę. I oby Pana życzenia każdy Mieszkaniec Andrychowa wysłuchał, zrozumiał i zapamiętał. I co jakiś czas do tych słów wracał. Bądźmy sami zmianą, którą chcemy ujrzeć w świecie wokół siebie. Wszystkiego dobrego.

NAJLEPSZA ZMIANA !!!, 31.03.2024 08:37

@Koniczynka Staszek przez ostatnie dwa miesiące na mamnewsa i nie tylko zrobiłeś 129 obraźliwych wpisów na Panią Ewelinę i jej rodzinę. Można się pokrytykować w końcu jest kampania wyborcza, ale Staszek Ty masz obsesję. Jesteś Stalkerem. Albo działasz na czyjeś zlecenie za kasę albo się zakochałeś. Staszek niezależnie od powodu jesteś niebezpieczny. To co robisz to bandytyzm.

Katarzyna, 31.03.2024 04:28

Pewne osoby mówią o hejcie, a Pan Mikołajek na którego są artykuły w tym temacie to samo robił. Osoby publiczne muszą liczyć się z krytyką, ale niektórzy tego nie dopuszczają do siebie. https://wadowice.naszemiasto.pl/andrychow-radny-pis-jest-hejterem-obrazal-w-internecie-min/ar/c1-8175507 Gdzie honor i oficjalne przeprosiny? Łatwo krytykuje się innych, a nie patrzy na to kogo w swoim komitecie się wystawia

Koniczynka, 30.03.2024 23:35

Najlepsza zmiana... Tyle masz dziecino, co sobie porymujesz, a słowa hejt nie pojmujesz... Ewelinka loczkowana przez nieudolnego byłego posła Polaka na burmistrza została wysłana... Bezczelna jedynkę im na liście wyborczej zabrała, przez 16 lat z Polakiem na rzecz miasta i gminy Andrychów nic nie dokonała... Fantazje blondynka ma... A jako kandydatka na burmistrza jest bardzo zła... Polak startuje do powiatu, a ona mówi że jest fenomenalna całemu światu. Była dyrektorem pokoiku , prezesem stowarzyszenia czegoś tam, kierownikiem we własnym domu, ale cicho nie mów o tym nikomu... Nie, nie nie... Wam już dziękujemy. 16 lat życia z podatków wystarczy, teraz pora odejść od polityki, chwycić się normalnej pracy i powiedzieć z Polakiem, przepraszamy Was rodacy...

Wiesiek St., 30.03.2024 19:59

Dobry skład , objeżdżacie i tylko tyle widzicie ?

NAJLEPSZA ZMIANA !!!, 30.03.2024 19:41

@koniczynku w internecie Panią Ewelinę zaciekłe hejtujesz a przyjaciela jej udajesz gdy się z nią na ulicy widujesz. Cwany lisku z siwą czupryną pewnie nie na rękę Ci publiczne przepraszanie lecz ten czas się zbliża nieubłaganie. Po co Ci były te wszystkie wpisy i obrażanie czy nie lepiej było w spokoju zjeść wielkanocne śniadanie. W tym przypadku konfrontacja jest nieunikniona a twarz Twoja niestety zostanie błotem obrzucona. Nikt Ci nie życzył tak marnego zakończenia, ale sam chciałeś tego upokorzenia. Dziś ten wiersz Ci dedykuję i z całego serca bardzo Ci współczuję. Na przyszłość jedna mała rada Andrychów to nie Nowy York i tu każdy z każdym gada.

NAJLEPSZA ZMIANA !!!, 30.03.2024 19:22

@koniczynka a znasz kawał o Polaku, Niemcu i Prusie... trochę Ci współczuję bo dla Ciebie ten kawał może nie być śmieszny

Obserwator, 30.03.2024 19:22

Jeśli kandydatka którą forsuje Pani Studniarz z Panem Kubieniem przegra, powinni wycofać się w cień. Od 2010 roku PIS przegrywa z Żakiem w gminie gdzie większość mieszkańców to Pisowcy. Jeśli i tym razem ich kandydatka przegra , powinni sami z pokorą oddać pałeczkę innym i może wtedy się uda powrót do władzy

Koniczynka, 30.03.2024 19:02

Ewelina liczkowana blondynka kompletnie nic nie zrobiła dla mieszkańców miasta i gminy Andrychów przez 16 lat !!!!!! wraz z byłym posłem Polakiem. Teraz w bezczelny sposób zajęła pierwsze miejsce na liście wyborczej. Jakim prawem???!!!! Ukrywa a właściwie wymazała pod swoim nazwiskiem przynależność do pisdolandii. Polak uciekł do powiatu. Nie tylko nie można, wręcz nie wolno głosować na Szypułę. Więcej pokory. Bardzo dobry komentarz poniżej DOBRY SKŁAD... Polak uciekł jak pies do powiatu a tu wystawił swoją podwładną blondynkę. Zero doświadczenia. Wstyd że zabrała jedynkę na liście Kubieniowi czy Studniarz...

Wolny Człowiek, 30.03.2024 18:58

A Pani Szypuły żadnych dokonań nie znam

Wolny Człowiek, 30.03.2024 18:57

Super że Studniarz brała aktywny udział w sesjach ale za bardzo się denerwuje

NAJLEPSZA ZMIANA !!!, 30.03.2024 18:51

Nie awanturnica tylko Pani Studniarz wyjaśniała wiele nieprawidłowości. Dobrze jak jest żywa rada, którą debatuje i widać, że Pani Studniarz zależy na losie mieszkańców gminy a nie jak np. Pan Kobielus szalał walczył z Panem Żakiem przed poprzednimi wyborami po czym siedział przez 5 lat po cichu nie robiąc kompletnie nic dla mieszkańców. No to, która postawa jest lepsza.

Wolny Człowiek, 30.03.2024 18:44

@najlepsza zmiana Pani Studniarz własnie kręciła niepotrzebne awantury. Najlepszą zmianą będzie to, jeśli w nowej radzie miejskiej nie bedzie kobiet awanturnic które z igły zrobią widły.

NAJLEPSZA ZMIANA !!!, 30.03.2024 18:36

Ewelina Szypuła ma kandydatów na radnych z doświadczeniem np. Pan Kubień przez 5 lat aktywnie walczył podczas sesji dla dobra mieszkańców. Był aktywny a nie po cichu siedział żeby tylko brać dietę. Pani Alicja Studniarz tak samo tyle razy była znieważona przez Pana Babskiego tylko dlatego, że miała inne zdanie. Pani Ewelina tyle wywalczyła dla naszej gminy dobrych rzeczy. Gdyby nie Pani Ewelina niewiadomo jakby się zakończyła sprawa kryzysu energetycznego. Brawo dla Pani Eweliny za pokorne i efektywne działania !!!

DOBRY SKŁAD, 30.03.2024 18:23

swoją drogą właśnie objeżdżamy gminę, dokumentujemy wszystkie banery "KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWELINY SZYPUŁY" cóż bardzo ciekawe jak to wyjdzie, dla NAJLEPSZA ZMIANA !!!

DOBRY SKŁAD, 30.03.2024 18:21

Pani Szypuła, dużo pokory na przyszłość życzę, zacząć od nowa bez PLECÓW Pana Mikołajka, Kubienia, Guzdka, Pani Studniarz... przeprosić za Pana Posła. Uczyć się i kiedyś kiedyś jeszcze raz spróbować.

DOBRY SKŁAD, 30.03.2024 18:19

hahaha ! Pani Szypuła ???????? żart ?????????

NAJLEPSZA ZMIANA !!!, 30.03.2024 18:01

Nowa energia bez układów i dogadywań w kuluarach to tylko Ewelina Szypuła. 7 kwietnia tylko Ewelina ma swój naprawdę dobrze opracowany i realny program wyborczy. Nie podkrada pomysłów tak jak inni niestety. Nie ma w swoim składzie kandydatów do radnych osób, które już były w polityce lokalnej i niestety nie zrealizowały nic dobrego dla gminy. Tylko Ewelina Szypuła !!!

czas na zmianę, 30.03.2024 17:49

7 kwietnia spotykamy się z Beatą Smolec, gotowi na zmiany w Andrychowie. Dla naszych mieszkańców, rodziców, dzieci. Dość już układów i kłótni. Teraz czas na świeże podejście, oparte na współpracy z mieszkańcami. Beata Smolec jest naszą nadzieją na lepszą przyszłość, gdzie liczy się otwarty dialog i skuteczne działanie. TAK dla Pani Beaty Smolec.

Obserwator, 30.03.2024 17:06

A gdzie życzenia od mistrza w tym temacie Czesława z osiedla? Bez jego życzeń święta tracą blask.