To była piłkarska środa

Sport, Wiadomości, 08.09.2010 19:30, ks
To była piłkarska środa. Niezbyt udana dla niektórych zespołów

III LIGA
Jak na razie piłkarze Beskidu lepiej radzą sobie na wyjazdach, skąd przywieździ w tym sezonie dwa zwycięstwa, a na własnym stadionie przegrywają. W środę (8.09) ulegli rewelacyjnemu beniaminkowi i zarazem liderowi III ligi – Janinie Libiąż. Jak to zwykle bywa, kilkuset kibiców zgromadzonych na stadionie w Andrychowie nie mogło narzekać na brak emocji. Do przerwy gospodarze przegrywali już 0-3, ale w drugiej połowie zabrali się do odrabienia strat. Niestety, gole zdobywali dopiero w końcówce: J. Cecuga w 70' i P. Knapik w 86'.

Beskid Andrychów – Janina Libiąż 2-3 (0-3)

V LIGA

Skawa Wadowice zaliczyła czwartą z rzędu porażkę. Tym razem wadowiczanie przegrali w minimalnych rozmiarach.

Wróblowianka - Skawa Wadowice 1-0
KS Chełmek - Halniak Maków Podhalański 2-2
Bronowianka Kraków - Garbarz Zembrzyce 0-1
MKS Trzebinia Siersza - Sokół Przytkowice 1-0

VI LIGA

Po niedzialnym meczu w Kalwariance doszło do niespodziewanej zmiany na stanowisku trenera - Krzysztofa Hajduka zastąpił Sławomir Frączek. Trudno powiedzieć jak wiele w tym zasług nowego szkoleniowca, w każdym razie Kalwarianka (po ostatnich wpadkach) wygrała w środę mecz.

KP Chrzanów - Żarki 3-0
Zgoda Malec - Cedron Brody 2-5
Zagórzanka Zagórze - Iskra Brzezinka 2-1
Przemsza Klucze - Iskra Klecza 0-1
Jałowiec Stryszawa - Jubilat Izdebnik 3-1
Skidziń - Promień Przeginia 2-0
Unia Oświęcim - Brzezina Osiek 1-4
Kalwarianka Kalwaria  - Piliczanka Pilica 1-0