reklama

Szok. Tak oszukuje zegar na basenie! [VIDEO]

Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 05.12.2022 19:55, GM
Cudowne rozmnożenie minut?
Szok. Tak oszukuje zegar na basenie! [VIDEO]
Od pewnego czasu użytkownicy basenu krytego w Wadowicach informują nas, że coś nie tak jest z zegarem na basenie w Wadowicach. Otóż zegar ten… cudowanie rozmnaża minuty.


Na zegar wyjściowy, bo o nim mowa, patrzy wielu klientów, którzy idą do kasy i liczą minuty pozostające im do wykorzystania w ramach biletu lub dopłacania za więcej minut. W jakiś dziwny i tajemniczy sposób za zegarze błyskawicznie przybywa minut.

Dotarliśmy do nagrania. Co widać? Widać zegar. Lecą na nim sekundy aż w końcu minutnik przeskakuje z godziny 16:03 na 16:04, a po sekundzie na... 16:05. Błyskawicznie przybyła minuta do rozliczenia, jak twierdzą nasi rozmówcy.

Przypadek? Jak często tak się dzieje?

- To nagminna sytuacja. Na tym filmiku widać tylko zmianę o jedną minutę, ale były też zmiany o 2 minuty. I takim sposobem po przekroczeniu paru sekund trzeba dopłacać do biletu lub płacić za cały, jak się niby przekroczy parę sekund – mówi nam użytkownik basenu w Wadowicach.

Zobaczcie nagranie.
Do sprawy powrócimy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 06.12.2022 14:50

trzeba szybciej pływać to czas nie gra roli hahhahah

Ktos, 06.12.2022 07:45

Jak przyspiesza zegar na ścianie to lepiej dla klientów bo widząc późniejszą godzinę wcześniej wyjdziesz i nie musisz dopłacać. Więc chyba na plus a nie na minus dla pływaczy. Zawsze można sobie sprawdzić indywidualny czas na zegarku ile pozostało do końca. Ale jak Wadowiczanin musi siedzieć do ostatniej sekundy bo mu szkoda wyjść parę minut wcześniej to niech nie narzeka że dopłaca .

szpp, 06.12.2022 06:06

czy zejdzie na zepsuty zegar który już zapewne został naprawiony

szpp, 06.12.2022 06:05

ciekawe czy będzie jakieś śledztwo policji

Burakz wiejskiej , 05.12.2022 21:49

i różnimy się coś od rosji ??? tak samo się ludzi robi w wała ,propaganda w tv ,jaki kanał nie włączysz ,korupcja w tym niby rządzie, łąpówy i kombinowanie jak tu okraść w białych rękawiczkach, żałość i tektura

Tedi, 05.12.2022 20:10

Takie kłamstwa w takim mieście,no cóż nie pierwsze i ostatnie

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama