reklama
reklama

Sukces młodych siatkarzy z Kęt i Andrychowa. Wrócili z medalami

Sport, Wiadomości, 21.02.2021 18:30, red
Kęczanin Kęty i MKS Andrychów potwierdzają, że siatkarską młodzież mają na najwyższym poziomie.
Sukces młodych siatkarzy z Kęt i Andrychowa. Wrócili z medalami

Od piątku w Brzesku rozgrywany był finał Mistrzostw Małopolski juniorów w siatkówce. Wystąpiło w nim pięć najlepszych zespołów minionego sezonu, w tym Kęczanin Kęty i MKS Andrychów.

Obie drużyny zapisały na swoim koncie sukces. Kęczanin pod wodzą trenera Macieja Gruszki został wicemistrzem Małopolski, w finale przegrywając 0-3 z UKS Sparta AGH Kraków. Z kolei MKS Andrychów w meczu o brązowy medal pokonał 3-2 zespół Hutnik Wanda Kraków.

Obie drużyny - z Kęt i z Andrychowa - zagrają w kolejnych turniejach już na arenie ogólnopolskiej - w Mistrzostwach Polski

Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Sparta AGH Kraków
2. UMKS Kęczanin Kęty
3. MKS Andrychów
4. KS Hutnik Wanda Kraków
5. Gryf Brzesko
5. Iskierka Tarnów

MKS zagrał w składzie: Kamil Bylica, Wiktor, Dyrcz Jakub, Madej Bartłomiej, Mizera Mateusz, Nogala Kacper, Mizera Marcin, Charaszkiewicz Wojciech, Kopaczewski Szymon, Zmiertka Adrian, Błazenek Michał, Daniel Talar.
Trenerem jest Piotr Trojak.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama