Siatkarze MKS Andrychów wygrali 3-2 na wyjeździe z Głuchołazami. Po tej kolejce mają 27 pkt, tyle samo co MCKiS Jaworzno. Za tydzień w sobotę w Andrychowie mecz na szczycie!
Juve Głuchołazy – MKS Andrychów 2-3 (15-25, 25-19, 18-25, 27-25, 10-15).
ii liga siatkarzy - KOLEJKA 10 | |||
2016-11-19 18:00 | Juve Głuchołazy | 2-3 | MKS Andrychów |
2016-11-20 18:00 | Winner Czechowice-Dziedzice | 0-3 | UKS Strzelce Opolskie |
2016-11-19 18:00 | TKS Tychy | 0-2 | SMS PZPS III Spała |
2016-11-19 18:00 | AT Żory Jastrzębski Węgiel | 3-2 | Górnik Radlin |
2016-11-19 18:00 | Volley Rybnik | 3-0 | AZS Politechnika Opolska |
2016-11-19 18:00 | MCKiS Jaworzno | 3-0 | AZS Rafako Racibórz |
1. | MKS Andrychów | 27 | 30:7 |
2. | MCKiS Jaworzno | 27 | 28:9 |
3. | Volley Rybnik | 25 | 27:10 |
4. | TKS Tychy | 21 | 22:12 |
5. | SMS PZPS III Spała | 17 | 23:17 |
6. | AZS Politechnika Opolska | 13 | 15:22 |
7. | UKS Strzelce Opolskie | 12 | 16:20 |
8. | AT Żory Jastrzębski Węgiel | 10 | 16:24 |
9. | Juve Głuchołazy | 10 | 15:23 |
10. | Górnik Radlin | 8 | 14:27 |
11. | Winner Czechowice-Dziedzice | 5 | 10:27 |
12. | AZS Rafako Racibórz | 5 | 11:29 |
II LIGA SIATKAREK
19.11 Sokół Zator - SMS PZPS II Szczyrk 0-3
III LIGA SIATKARZY
19.11 godz. 17.00: MKS Andrychów - Zalew Świnna Poręba 3-0
17.11: Kłos Olkusz - UMKS Kęczanin Kęty 3:1 (25:19, 21:25, 25:21, 26:24)
18.11: UMKS Kęczanin Kęty - Orzeł 1948 Bębło 3:0 (25:19, 25:14, 25:20)
Kęczanin: Błasiak, Puchała, Szpyrka, Palkij, Pustelnik, D.Banaś, K.Banaś, Wojewodzic, Gruszka, Strączek, Swakoń, Gutt (libero), Bujarek (libero)
III LIGA SIATKAREK
18.11 SKAWA Wadowice - SETBOL Oświęcim 3:0 (25:23, 25:12, 25:21)
19.11 godz. 17:00: UMKS Kęczanin Kęty - CKiS Maraton Krzeszowice 0-3
19.11 UKS ZALEW Świnna Poręba - VALKIRIA KRAKÓW NOWA HUTA 0-3
Orzeł Witkowice pauzuje
XXX
IV LIGA piłkarska ZALEGŁY MECZ - KOLEJKA 12 | |||
2016-11-19 11:00 | Cracovia II | 6-0 | Michałowianka Michałowice |
v liga KOLEJKA 12 | |||
2016-11-19 13:00 | Cedron Brody | 1-2 | Brzezina Osiek |
2016-11-19 13:00 | Victoria Zalas | 3-4 | Garbarz Zembrzyce |
1. | Orzeł Ryczów | 37 | 47:16 |
2. | Nadwiślanin Gromiec | 30 | 40:16 |
3. | Garbarz Zembrzyce | 29 | 29:22 |
4. | Tempo Białka | 28 | 35:23 |
5. | LKS Jawiszowice | 27 | 44:10 |
6. | KS Chełmek | 27 | 36:11 |
7. | Niwa Nowa Wieś | 25 | 35:26 |
8. | Brzezina Osiek | 24 | 27:21 |
9. | Halniak Maków Podhalański | 23 | 34:29 |
10. | Cedron Brody | 20 | 20:32 |
11. | Zagórzanka Zagórze | 18 | 25:29 |
12. | LKS Żarki | 15 | 24:33 |
13. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 13 | 20:46 |
14. | Dąb Paszkówka | 9 | 21:45 |
15. | Victoria Zalas | 6 | 26:56 |
16. | Górnik Libiąż | 2 | 12:60 |
a klasa wadowice zaległy mecz z 1 kol. | |||
2016-11-19 13:30 | Orzeł Wieprz | 4-1 | Burza Roczyny |
1. | Naroże Juszczyn | 34 | 46:14 |
2. | Jałowiec Stryszawa | 32 | 30:22 |
3. | Relaks Wysoka | 30 | 41:20 |
4. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 29 | 28:17 |
5. | Huragan Inwałd | 28 | 40:25 |
6. | Leskowiec Rzyki | 27 | 37:24 |
7. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 26 | 31:24 |
8. | Sokół Przytkowice | 24 | 25:24 |
9. | Orzeł Wieprz | 19 | 28:32 |
10. | Astra Spytkowice | 19 | 23:36 |
11. | Grom Grzechynia | 19 | 33:32 |
12. | Olimpia Chocznia | 18 | 17:37 |
13. | Halniak Targanice | 11 | 26:36 |
14. | Burza Roczyny | 10 | 20:44 |
15. | Skawa Wadowice | 9 | 16:28 |
16. | Żuraw Krzeszów | 5 | 7:33 |
b klasa wadowice gr. i zaległy mecz KOLEJKA 10 | |||
2016-11-20 11:00 | Jubilat Izdebnik | 0-3 | Watra Zawoja |
Brak komentarzy