reklama
reklama

Sporo nowości w Beskidzie. Rozmawiamy z prezesem

Sport, Wiadomości, 06.08.2021 16:35, DK / WB
W piątek (6.08) odwiedziliśmy stadion KS Beskid Andrychów i rozmawialiśmy z prezesem Fryderykiem Walaszkiem na temat obecnej sytuacji w klubie.
Sporo nowości w Beskidzie. Rozmawiamy z prezesem
Zmiana trenera, remonty oraz nowe obiekty i zawodnicy. Ostatnimi czasy w najstarszym klubie w regionie, sporo się dzieje.

Pałeczkę po trenerze Mrowcu objął Tomasz Moskała, który już wprowadził sporo zmian w głównym składzie. A to nie wszystko- nowy budynek pełniący funkcję zaplecza socjalno- sanitarnego na boisku treningowym Beskidu, parking na kilkadziesiąt pojazdów przy trybunie KS Beskid Andrychów. Zmian jest na prawdę sporo.

Zobaczcie nasz materiał.


Pierwszy w nowym sezonie w IV lidze mecz Beskid Andrychów rozegra w sobotę (7.08) o godz. 17:00 z Trzebinią na stadionie przy ulicy Kościuszki w Andrychowie.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama